You are here

SUV-kupė elektromobilis „Audi Elaine" su 4 motorais

 • Audi Elaine
  Audi Elaine
 • Audi Elaine
  Audi Elaine
 • Audi Elaine
  Audi Elaine
 • Audi Elaine
  Audi Elaine
 • Audi Elaine
  Audi Elaine
 • Audi Elaine
  Audi Elaine
 • Audi Elaine
  Audi Elaine

2017 metų tarptautinėje Frankfurto automobilių parodoje „Audi" pristatė ir koncepcinį „Elaine“ modelį, kurio išvaizda primena prieš kelis mėnesius debiutavusį „Audi e-tron Sportback“, su kuriuo jis turi tą pačią elektros pavarą ir išsiskiria itin efektingu išorės apšvietimu, pabrėžiančiu antrąjį „Audi“ serijinės gamybos elektromobilį.

Audi Elaine

„Audi Elaine“ yra C segmento, panašaus dydžio kaip ir „Audi A7“, automobilis. SUV-kupė elektromobilis turi įspūdingo dydžio ir išskirtinio dizaino 23 colių ratlankius su šešiais stipinais, jo ilgis siekia 4,9 m, plotis – 1,98 m, aukštis – 1,53 m, o atstumas tarp ašių – 2,93 m.

„Audi Elaine“ vairuotojai galės mėgautis „quattro“ pavara, kaip ir kituose „Audi“ elektromobiliuose: ties priekine ašimi čia sumontuotas vienas, o ties galine – du elektros varikliai.  

320 kW galia, kuri trumpam gal padidėti net iki 370 kW – tokiu efektyvumu pasižymi „Audi Elaine“, kuris nuo 0 iki 100 km/val. gali įsibėgėti vos per 4,5 sekundes, o 95 kWh talpos akumuliatorius vienu įkrovimu leidžia nuvažiuoti daugiau kaip 500 kilometrų (NEDC ciklas). Elektromobilį galima įkrauti dviem būdais – greituoju 150 kW įkrovimu prijungus arba naudojant belaidę „Audi Wireless Charging“ technologiją.

Audi Elaine

Papildomai automobilyje yra asmeninio intelektualaus padėjėjo (angl. PIA – personal intelligent assistant) ir „Audi Fit Driver“ programos. PIA sistema idealiai prisitaiko prie vairuotojo, jam padėdama atlikti kuo daugiau veiksmų. Ji apjungia iš automobilio gaunamą informaciją su vairuotojo pageidavimais, pranešimais apie eismo spūstis ir iš interneto gaunama informacija. O „Audi Fit Driver“ koncepcija siūlo vairuotojui pritaikytą poilsio režimą. Tai gali būti tiek atpalaiduojantys kvėpavimo pratimai, aktyvuota sėdynių masažo funkcija, tiek ir norimos foninės muzikos parinkimas, ypatingas salono klimato kontrolės nustatymas, pritaikyti multimedijos sistemos pranešimai ar prie aplinkos priderintas apšvietimas – „Audi Fit Driver“ sistemos užduotis yra važiavimo potyrį maksimaliai pritaikyti vairuotojo pageidavimams. 

Automobiliai: