You are here

Auto Moto sporto paroda 2013

.

Balandžio 27-28 dienomis Kaune, LSU lengvosios atletikos manieže, vyko pirmoji Lietuvoje „Auto Moto sporto“ paroda.

Ekspozicijų salė buvo pilna įvairiausių sportinių bolidų, o vienas jų, Dovilo Čiutelės komandos iniciatyva, buvo surinkinėjamas čia pat parodoje, matant visiems lankytojams.

Didžiausiame „Autoplius Fast Lap“ stende buvo išrikiuoti kelių šių populiarių lenktynių dalyvių automobiliai bei šių metų saugos automobilis „Nissan Juke Nismo“.

Parodoje buvo pristatyta ir nauja „Fast Lap“ lenktynių komanda „Zoombook“, kurios atstovas Tauras Tunyla varžysis lenktynėse su specialiai paruoštu „Mazda Miata MX-5“ bolidu.

Labiausiai lankytojus traukė „Technorama“ stendas su lenktyniniu simuliatoriumi, prie kurio driekėsi ilgiausios eilės, visi norėjo išmėginti, ką patiria lenktynininkai varžybų metu.

Daug dėmesio sulaukė ir įvairi lenktyninė technika: tiek automobiliai, tiek motociklai. Parodos lankytojai turėjo, į ką akis paganyti bei pabendrauti su sportininkais.

Nors paroda stendų skaičiumi labai pasigirti negalėjo, tačiau, kiekviename jų buvo kažkas įdomaus ir laikas joje išties nebuvo praleistas veltui, visus lydėjo puiki nuotaika.

Taip startavusi pirmoji „Auto Moto sporto“ smagiai nuteikia ateinantiems metams. Tikimės, kad organizatoriai pasistengs dar labiau, o dalyvių skaičius bus dvigubai didesnis.