You are here

Kaip elgtis, kad kelionės šaltuoju metų laiku būtų patogios ir saugios?

  • Automobilio akumuliatoriaus naudojimas žiemą
    Automobilio akumuliatoriaus naudojimas žiemą

REKLAMA

Puikiai visi žinome, kad šaltuoju metų laiku nemažai iššūkių patiria automobilių akumuliatoriai, kurie vieną šaltą rytą gali tiesiog išsikrauti ir vairuotojas negalės užvesti automobilio. Išeičių, kad taip nenutiktų, tikrai yra.

Akumuliatoriaus patikra prieš žiemą

Prieš orams gerokai atšąlant, turėtumėte labai atsakingai patikrinti, ar jums priklausančio automobilio akumuliatoriai ištvers dar vieną sezoną. Jei tam tikri ženklai rodo, kad tai yra neįveikiamas iššūkis, teks keisti akumuliatorių.

Gera žinia ta, kad išsirinkti naują akumuliatorių, tikrai nepareikalaus daug laiko bei pastangų. Naują akumuliatorių galima įsigyti net neišėjus iš namų - internetu. Taigi, jeigu automobilis neužsiveda ir negalite nuvykti nusipirkti akumuliatoriaus - užsakę jį internetu, gausite prekę į namus.

Perkant akumuliatorių internetu, įvairūs sistemos filtrai leis greičiau atrasti jums tinkamą variantą, pagal kainos rėžius, akumuliatoriaus galingumą, ar norimą gamintoją. pavyzdžiui, makita akumuliatoriai.

Kodėl akumuliatoriai gali išsikrauti?

Kad kelionės šaltuoju metų laiku būtų sklandžios, reikėtų vengti ir tam tikrų aplinkybių, dėl kurių akumuliatoriai šaltuoju metų laiku nusilpsta.

Stebėkite oro temperatūrą

Viena iš priežasčių, kodėl akumuliatoriai veikia lėčiau nei įprastai, yra oro temperatūros nukritimas žemiau 0 laipsnių. Belieka tik pridurti, kad oro temperatūros įtakoti jūs tikrai negalite.

Naudokite mažiau įrenginių veikiančių nuo akumuliatoriaus

Ne paslaptis, kad automobiliuose naudojame vis daugiau elektronikos funkcijų. Na, o visoms joms tikrai reikia ir papildomos akumuliatoriaus energijos, kurios žiemos metu ir taip labai trūksta. Taigi, rekomenduojama šaltą žiemą kiek įmanoma mažiau naudoti įvairių automobilio elektronikos funkcijų.

Planuokite ilgesnes keliones

Dar viena priežastis, kodėl akumuliatorius šaltuoju metų laiku gali veikti prasčiau nei įprastai, yra pernelyg trumpos kelionės. Dėmesį verta atkreipti į tai, kad, jei jūsų kelionės šaltuoju metų laiku bus trumpesnės nei 10 minučių, tai neprailgins akumuliatoriaus tarnavimo laiko, o tik jį sumažins. Išeitis viena – tiesiog organizuokite ilgesnes nei 10 minučių trukmės keliones, kad išvengtumėte akumuliatoriaus veiklos nesklandumų. Daugiau apie akumuliatorius ir jų savybes galite sužinoti čia.

Akumuliatorius yra labai svarbus automobilio komponentas, kuriam tinkamai neveikiant, suplanuota kelionė gali ir neįvykti arba yra tikimybė, kad kažkurioje kelionės stadijoje, tiesiog imsite ir sustosite, nes automobilis nebeužsives. 

Žinoma, žiema yra tas metas, kuomet problemų su akumuliatoriais iškyla daugiausiai. Spauskite čia, jei norite sužinoti, kaip užvesti šaltą automobilio variklį žiemą.

Susijusios įmonės: Akumuliatoriai

Adresas: 
Kauno g. 30A/61B, LT-03202 Vilnius
Telefonas: 
+370 5 2330234
Faksas: 
+370 5 2336543
el. paštas: 
Akumuliatorių spektras, UAB
Įmonės kodas: 
125330494
PVM kodas: 
LT253304917
Adresas: 
Raudondvario pl. 116, LT-47178 Kaunas
Telefonas: 
+370 37 361881
Faksas: 
+370 37 363369
el. paštas: 
Auviras, UAB
Įmonės kodas: 
133937622
PVM kodas: 
LT339376219
Kategorijos: 
Paslaugos: