You are here

Ką daryti, kai nepavyksta atrakinti automobilio?

 • Automobilio avarinis atrakinimas
  Automobilio avarinis atrakinimas
 • Automobilio avarinis atrakinimas
  Automobilio avarinis atrakinimas
 • Automobilio avarinis atrakinimas
  Automobilio avarinis atrakinimas

REKLAMA

 

Nemažai kam teko atsidurti tokioje situacijoje, kuomet nepavyksta patekti į savo automobilį. Tai yra tikrai nemažai streso sukelianti situacija, o dažniausios to priežastys yra šios:

 • Neveikiantis nuotolinio valdymo pultelis
 • Sugedusi automobilio durų spyna
 • Pamestas automobilio raktas
 • Raktas, užtrenktas automobilio viduje
 • Išsikrovęs automobilio akumuliatorius

Atsitikus vienai iš šių situacijų, patekti į automobilį visuomet padės profesionalus avarinis automobilio atrakinimas, tačiau prieš tai verta išbandyti kelis kitus metodus.

Savarankiškas avarinis automobilio atrakinimas

Jeigu patekote į tokią bėdą, avarinio atrakinimo ekspertai siūlo pirma išbandyti šiuos būdus:

 • Patikrinti, ar visos durys ir bagažinė yra užrakintos. Kartais, kai kurių durų užrakinimas nesuveikia ir galima patekti į automobilio vidų.
 • Jeigu nuotolinio valdymo pultelis neveikia, patikrinti rakto bateriją bei išbandyti atsarginį raktą, jeigu toks yra.
 • Jeigu spyna neveikia, pabandyti ją sutepti specialiu sutepimo skysčiu ir lengvai prajudinti raktu. Jokiu būdu nenaudojant jėgos, nes raktas gali sulūžti.

Ko nedaryti: 

 • Nebandyti spynos prasukti jėga. Taip ji bus sugadinta ir dėl to atrakinimas visrakčiais taps neįmanomas. 
 • Nedaužti lango – langas ir jo keitimas absoliučia dauguma atvejų užims daugiau laiko ir kainuos žymiai brangiau. Be to, dauguma rinkoje esančių automobilių, jeigu raktai pamesti, net neatsirakins, kol nebus prasuktas degimas ar durų spyna. 
 • Jeigu akumuliatorius nusėdęs, o kapotas uždarytas, nebandyti spėjimo būdu paduoti įkrovos per atsitiktinias automobilio dalis – taip gali sugęsti automobilio elektronika.

Avarinis automobilių atrakinimas profesionaliai

Jeigu nei vienas iš anksčiau minėtų būdų nepadeda, beliks kreiptis į avarinio automobilio atrakinimo specialistus, kurie automobilį atrakins nieko negadinant arba mažiausiai nuostolingu būdu. 

Automobilio avarinis atrakinimas

Detaliai aprašomas avarinis automobilio atrakinimas sos-atrakinimas.lt tinklalapyje leis Jums sužinoti kaip šios srities asai atrakins bet kokį automobilį specialia įranga. Avarinis automobilių atrakinimas pas juos atliekamas tik visrakčiais arba kita atrakinimui skirta įranga. Kadangi jie žino, kaip veikia kiekvieno modelio užrakinimo sistema, visada bus surastas greičiausias ir kokybiškiausias būdas atrakinti automobilį.

Jeigu visi raktai yra pamesti, tuomet šie specialistai papildomai gali pasirūpinti ir atsarginių raktų gamyba. Pas juos bus ne tik atliktas avarinis atidarymas, bet ir raktų gamyba pagal spyną ir imobilaizerio pririšimas, kad turėtumėte pilnai veikiančius naujus raktelius.

Profesionalaus atrakinimo pliusai yra šie:

 • Veikiant visoms automobilio dalims, automobilis nebus pažeistas
 • Atrakinimas bus itin operatyvus
 • Avarinis atrakinimas bus pigesnis ir greitesnis, nei stiklo daužimas ir keitimas

Automobilio avarinis atrakinimas

Automobilio spynos keitimas ir remontas, jeigu ji neveikia

Jeigu į automobilį nepavyksta patekti, nes mechaninis raktas nepasuka spynos, neįlenda, arba ją judina, bet automobilis neatsidaro, tuomet reikalingas automobilio spynos keitimas arba remontas. 

Avarinio atrakinimo specialistai atvykę į vietą ne tik atrakins automobilį, bet gali pasirūpinti ir spynos keitimo arba remontu. Sutvarkius neveikiančią spyną, visada galėsite patekti į automobilį su paprastu mechaniniu raktu, kurio gamyba yra itin pigi bei jis pravers jeigu automobilio akumuliatorius bus nusėdęs ar centrinio valdymo pultelis nustos veikti.

Jeigu įvyko taip, kad norite pakeisti mašinos spyną, nes kažkas pavogė raktus, tuomet SOS atrakinimas meistrai gali pasiūlyti ne tik spynų keitimą, bet ir jų kodo keitimą – esamos spynos bus perrinktos pagal kitą raktą, kad pavogtas raktas neprasisuktų spynoje, o seno rakto imobilaizeris gali būti pašalintas programiniu būdu. Tokiu atveju, perkodavimas gali būti pigesnis nei pakeitimas, o vagys negalės nieko pasiekti su buvusiu raktu. 

Informaciją apie bet kurios spynos (transporto priemonės, buto, garažo, seifo) avarinį atrakinimą, spynų keitimą ar remontą galite rasti adresu - https://sos-atrakinimas.lt

Kategorijos: