You are here

Automobilio nuoma užsienyje – į ką atkreipti dėmesį?

  • Automobilio nuoma
    Automobilio nuoma

REKLAMA

 

Kone kiekvienas keliaudamas į užsienį nori pamatyti gražiausias šalies vietas. Nesvarbu, ar tai būtų Ispanija, Graikija, Juodkalnija ar kita šalis, kiekviena iš jų turi, kuo nustebinti. Tam, kad pavyktų atostogų metu pamatyti kuo daugiau, galima keliauti į ekskursijas. Visgi, bene geriausias pasirinkimas – automobilio nuoma. Tad toliau aptarsime svarbiausius aspektus, į kuriuos svarbu atkreipti dėmesį norint išsinuomoti automobilį užsienyje.

Nuomos kaina

Bene svarbiausias aspektas – automobilio nuomos kaina. Rekomenduojame iš anksto palyginti įvairių nuomos kompanijų kainas internete. Ieškodami pasiūlymų, atkreipkite dėmesį į tai, kas įtraukiama į kainą. Vienos bendrovės nuomoja tik civiline atsakomybe apdraustus automobilius, o kiti – pilnu draudimu. Jeigu keliaujate su šeima, atsižvelkite ar į kainą įeina kėdutė vaikui.

Priklausimai nuo atostogų trukmės ir šalies, į kurią vyksite, atitinkamai skirsis ir nuomos kaina. Dėl to visiškai natūralu, kad kuo ilgesnės atostogos, tuo kaina bus didesnė. Visgi, jeigu nedelskite ir iš anksto pradėsite ieškoti nuomos bendrovės, tikėtina, kad sutaupysite.

Bendrovės reputacija

Jeigu jau išsirinkote kelis tinkančius variantus, tačiau sunku apsispręsti, kurią bendrovę pasirinkti, paskaitykite atsiliepimus internete. Iš kitų turistų atsiliepimų galima įvertinti įmonės patikimumą, kaip išsprendžiami nesklandumai ar kiti klausimai. Tam, kad, pavyzdžiui, pažintinė kelionė į Juodkalniją praeitų sklandžiai ir pavyktų pamatyti kuo daugiau įspūdingų vietų, gavę automobilio raktelius, nufotografuokite esamus automobilio apgadinimus. Tokiu būdu būsite ramūs, nes turėsite įrodymų, kad tam tikri įbrėžimai jau buvo.

Sąlygos

Galiausiai, patariama įvertinti nuomos sąlygas. Nemaža dalis automobilių nuomos įmonių reikalauja sumokėti nemažą užstatą ir atsiskaityti tik kreditinėmis kortelėmis. Užstato dydis taip pat yra skirtingas, todėl svarbu įvertinti, ar pakaks lėšų, esančių kortelėje. Taip pat atsižvelkite, kur yra nuomos punktas. Kai kurių bendrovių automobilius galima išsinuomoti pačiame oro uoste, o kitų bendrovių nuomos punktai būna kiek toliau. Be to, įvertinkite sąlygas, kokio amžiaus ir kiek vairuotojų galės naudotis automobiliu. Gana dažnai būna apmokestinamas vairuotojas iki 25 metų ir neturintis tam tikro vairavimo stažo.

Automobilio nuoma

Taigi, įvertinus visus aukščiau pateiktus aspektus, galėsite pradėti ieškoti lankytinų vietų, kurias galėsite pasiekti nuomotu automobiliu. Svarbiausia nepasilikti visko paskutinei minutei ir likus bent mėnesiui ar kelioms savaitėms, pradėti ieškoti patikimos automobilių nuomos įmonės. Ieškokite pasiūlymų ir atsiliepimų patogiai internete bei nuodugniai peržvelkite nuomos sąlygas.

Kategorijos: