You are here

Automobilių pardavimas supirkėjamas taupo laiką

  • Automobilis
    Automobilis
  • Automobilis
    Automobilis

Nereikalingos transporto priemonės laikymas kieme atneša ne tik moralinę, tačiau ir finansinę žalą. Jeigu transporto priemonė nevažiuoja, tačiau yra laikoma kieme, tikėtina, kad galite sulaukti ne tik piktų kaimynų akių, tačiau ir administracinės nuobaudos. Galiausiai, nevažiuojanti arba paprasčiausiai nereikalinga transporto priemonė turi tam tikrą finansinę vertę. Jeigu nenorite rūpintis tokio automobilio pardavimo procesu, tai galima patikėti automobilių supirkėjams, kurie padeda klientams sutaupyti daug laiko ir išvengti nuobodžių derybų su potencialiais pirkėjais.

Automobilių supirkėjų dažnai net nereikia ieškoti, jie patys suranda tuos automobilius, kuriuos nori nupirkti bei kurių automobilių savininkai niekaip neprisiruošia parduoti. Tikriausiai ne vienas automobilio savininkas yra radęs už priekinio stiklo valytuvo užkištą raštelį -„Superkame automobilius".

ENTP pažyma – norintiems gauti dar daugiau

Siekiantys gauti 1 000 eurų kompensaciją mažiau taršaus automobilio, elektrinio dviračio ar paspirtuko įsigijimui, turi ne tik tinkamai utilizuoti nevažiuojančią transporto priemonę, tačiau taip pat ir turėti tai įrodantį dokumentą. Visu tuo gali pasirūpinti automobilių supirkėjai, kurie ne tik sumoka atitinkamas sumas už transporto priemones, tačiau taip pat išrašo ir ENTP pažymas, kurios yra būtinos kompensacijai gauti.

ENTP (Eksploatuoti netinkamos transporto priemonės sunaikinimo pažymėjimas) turi būti pateikiamas tuomet, kai norite išregistruoti transporto priemonę iš Lietuvos Respublikos kelių transporto priemonių registro (internetu). Jeigu pažyma nebus pateikiama, nebus galimybės gauti ir kompensacijos išmokai.

Visiškai natūralu, kad daugeliui žmonių vis dar kelia klausimą tokios pažymos gavimas. Norėdami būti ramūs – turite kreiptis į tuos, kurie dirba legaliai ir tuo pačiu, kurie išrašo tikslias, įstatymus atitinkančias pažymas.

Elektriniam paspirtukui arba dviračiui, gyventojai galės gauti iki 400 eurų kompensaciją, elektriniam dviračiui – iki 700 eurų kompensaciją, elektriniam mopedui arba motociklui – iki 1 000 eurų kompensaciją, o metiniam viešojo transporto bilietui 260 – 310 eurų kompensaciją.

Superkamos ne tik Lietuvoje eksploatuojamos transporto priemonės

Automobilių supirkėjai superka ne tik Lietuvoje eksploatuojamas, tačiau ir kitose šalyse iki šiol naudojamas transporto priemones. Tai ypač aktualu tiems, kurie turi mašinas skirtas vairuoti Anglijos keliuose (vairas – dešinėje pusėje).

Transporto priemonės būklė ir kaina

Nepriklausomai nuo to, kokią transporto priemonę turite – automobilių supirkėjai gali ją nupirkti ir pasiūlyti racionalią rinkos kainą. Superkamos ne tik važiuojančios ir gero stovio transporto priemonės, kurias sutvarkius galima perleisti kitiems vairuotojams, tačiau ir tokias, kurios yra daužtos ir nevažiuojančios. Būtent tokios dažniausiai ir sulaukia daugiausia dėmesio. Daugeliui svarbiausia tai, kad automobilių supirkėjai atvyksta iki vietos ir pasiima automobilį, kuris gali būti vadinamas metalo laužu.

Transporto priemonės vertė kinta priklausomai nuo mašinos būklės. Žinoma, kuo ji yra geresnė – tuo ir pasiūloma kaina yra didesnė. Taip pat vertinama markė bei modelis, pagaminimo metai, komplektacija bei defektai, kurie keičia kainos ribas.

Paslauga tiems, kurie taupo laiką

Automobilių supirkimas yra ta paslauga, kuri dažniausiai reikalinga taupantiems laiką. Paprasčiausiai, automobilio pardavėjas gauna pasiūlymą dar virtualiais kanalais bei gali įvertinti – ar jis yra tinkamas. Ir tik tokiu atveju, kai kainos rėmai klientui atrodys priimtini – autosupirkėjai atvyks iki vietos ir apžiūrėję gyvai transporto priemonę - patikslins kainą.

Didžiuosiuose šalies miestuose (Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje) į „automobilio apžiūrą“ supirkėjai atvažiuoja dar tą pačią dieną, tad skubantieji gauna privilegiją ne tik greitai „atsikratyti“ automobilio. Į mažesnius Lietuvos miestelius atvykstama per 1-2 dienas, iš anksto suderinus laiką.

Dokumentacijos tvarkymo niuansai

Daugeliui automobilių supirkėjų klientų labai svarbu tai, kad ne tik greitai įvertinama transporto priemonė, tačiau taip pat klientui padedama sutvarkyti pirkimo-pardavimo dokumentus. Tiksliau, autosupirkėjai juos sutvarko patys, tad klientams dėl nieko netenka sukti galvos

Kategorijos: