You are here

B. Vanagas baigia bendradarbiavimą su F. Palmeiro

  • F. Palmeiro ir B. Vanagas/A. Lauciaus nuotrauka
    F. Palmeiro ir B. Vanagas/A. Lauciaus nuotrauka

Po trejų Dakaro sezonų, savo bendradarbiavimą su portugalu Filipe Palmeiro baigia „TOYOTA GAZOO Racing Baltics“ pilotas Benediktas Vanagas. Prieš trejus metus buvęs „X-Raid“ gamyklinės komandos šturmanas paskutinę akimirką pakeitė prieš ralio maratoną susirgusį lenką Sebastianą Rozwadowskį.

„Likus vos kelioms dienoms iki pirmojo Dakaro starto Saudo Arabijoje, tikrąja ta žodžio prasme mus išgelbėjo Filipe bei leidimą jam drauge su mumis suteikęs „X-Raid“ komandos vadovas Svenas Quandtas. Nieko nėra pastoviau už laikinumą – vienerių lenktynių projektas pavirto į trejų metų bendradarbiavimą. Aš ir visa komanda dėkojame už didelį Filipe indėlį bei profesionalumą. Esu tikras, kad mūsų keliai dar ne kartą susitiks trasoje“, –  dėkojo Lietuvos lenktynininkas.

2020 metais Dakare B. Vanago ir F. Palmeiro tandemas bendroje įskaitoje užėmė 15 vietą, 2021 m. – 12-ąją, o 2022 m. dėl įvykusios avarijos ketvirtajame greičio ruože pasitraukė iš lenktynių. Naujasis „TOYOTA GAZOO Racing Baltics“ komandos šturmanas bus paskelbtas netrukus.

Kategorijos: 
Lenktynininkai: