You are here

Po Pasaulio taurės podiumo Lenkijoje – B. Vanagas startuos ir Italijoje

  • Baja Poland 2021/MCH photo nuotrauka
    Baja Poland 2021/MCH photo nuotrauka
  • Baja Poland 2021/Vytauto Pilkausko nuotrauka
    Baja Poland 2021/Vytauto Pilkausko nuotrauka

Po pergalingo savaitgalio „Baja Poland“ lenktynėse Benedikto Vanago pavardė pasirodė ir „Italian Baja“ dalyvių sąraše. Rugpjūčio pabaigoje „Inbank Toyota Gazoo Racing“ komandos ekipažas į lenktynių trasą grįžo po ilgiau nei pusmetį trukusios medicininės pertraukos. Nors prieš startą B. Vanagas kalbėjo atsargiai, Pasaulio bajų taurės etape komanda užėmė trečiąją vietą ir lipo ant nugalėtojų pakylos.

Pastarosios rungtynės pakoregavo ir sezono planus. Iki šiol lenktynininkas ketino pasirodyti Elektrėnuose, tačiau po sėkmingo finišo sulaukė prašymo sustiprinti „Toyota“ pajėgas Italijos baja etape. Benedikto Vanago ir Filipe Palmeiro dalyvavimas Lenkijoje buvo svarbus ir Pasaulio bajų taurės įskaitai. Lietuvių ekipažo užimta trečioji vieta leido „Toyota Hilux“ vairuojančiam saudoarabui Yazeed Al Rajhi sumažinti atsilikimą nuo pirmoje vietoje esančio savo tautiečio.

Baja Poland 2021/Vytauto Pilkausko nuotrauka

Šiaurės Italijoje vykstanti „Italian Baja“ yra aštuntasis „FIA World Cup for Cross Country Bajas“ etapas. „Inbank Toyota Gazoo Racing Baltics“ komandos lyderis B. Vanagas  startuoja drauge su šturmanu portugalu Filipe Palmeiro. Ekipažas naudos jau gerai pažįstamą „Toyota Gazoo Racing Hilux“ lenktyninį automobilį. Komanda Italijoje vykstančiame Pasaulio bajų taurės etape jau yra dalyvavusi 2015 ir 2019 m.

Rugsėjo 9-10 d. lenktynininkai varžysis 6 greičio ruožuose. Jų laukia 649 km, iš kurių 360 km – įskaitiniai. 

Kategorijos: 
Lenktynininkai: