You are here

„Bentley Bentayga“: greičiausias ir galingiausias SUV pasaulyje

Praėjo apie 3 metai nuo to laiko, kai „Bentley“ pradėjo erzinti su padidinto pravažumo automobilio kūrimo idėja. Tuomet kaip tokio automobilio konceptas buvo parodytas „EXP 9 F“ modelis. Dabar gi kompanija demonstruoja kaip atrodys produkcijai skirtas modelis, kuris bus pristatytas 2015 metų Frankfurto automobilių parodoje. Tai „Bentayga“.

Produkcijai skirtas modelis išlaikė koncepto bruožus, tačiau priekinė dalis buvo pakeista į labiau visai markei būdingą dizaino filosofiją. Yra ir daugiau smulkių pakeitimų, tačiau visas bendras vaizdas yra išlaikytas pagal konceptą „EXP 9 F“.

Automobilio viduje – tai kas būdinga „Bentley“: prabanga ir dar kartą prabanga bei daugybė privalumų: masažuojamos sėdynės, panoraminis stogas, 8 colių multimedijos sistemos ekranas, 60GB kietasis diskas, planšetė su 4G, WiFi ir Bluetooth, garso aparatūra ir t.t.

„Bentayga“ yra sukurtas ant „MLB-Evo“ platformos, kurią naudoja naujos kartos „Audi Q7“. Po variklio dangčiu visureigis slepia 6,0 litrų W12 twin-turbo motorą, generuojantį 608 AG ir 900 Nm galią, kuri yra perduodama į visus keturis ratus per aštuonių laipsnių automatinę transmisiją. Maksimalus sukimo momentas pradedamas jausti jau vos nuo 1250 aps./min.

Gamintojas teigia, kad „Bentayga“ yra greičiausias, galingiausias ir labiausiai išskirtinis padidinto pravažumo automobilis pasaulyje.

Variklio galia leidžia nuo 0 iki 100 km/h greitį pasiekti vos per 4,1 s, o maksimalus greitis yra net 301 km/h.

Šio automobilio užsakymai bus pradėti 2016 metų pradžioje.

Kategorijos: 
Automobiliai: