You are here

„Bentley Bentayga V8“: 550 AG. 290 km/h. 440 mm. 2,4 t

 • Bentley Bentayga V8
  Bentley Bentayga V8
 • Bentley Bentayga V8
  Bentley Bentayga V8
 • Bentley Bentayga V8
  Bentley Bentayga V8
 • Bentley Bentayga V8
  Bentley Bentayga V8
 • Bentley Bentayga V8
  Bentley Bentayga V8
 • Bentley Bentayga V8
  Bentley Bentayga V8
 • Bentley Bentayga V8
  Bentley Bentayga V8
 • Bentley Bentayga V8
  Bentley Bentayga V8
 • Bentley Bentayga V8
  Bentley Bentayga V8

„Bentley“ savo pirmojo prabangaus visureigio „Bentayga“ debiuto metu pristatė jį su W12 jėgaine. 6,0 litrų dvylikos cilindrų variklis generuoja 600 AG ir 900 Nm galią.

2018 m. kovo mėnesį tarptautinėje Ženevos automobilių parodoje buvo pademonstruotas naujoji šio SUV versija su varikliu, turinčiu keturiais cilindrais mažiau ir viengubą „V“ raidę.

V8

Tai 4,0 litrų V8 variklis su 550 AG ir 770 Nm galia.

Verta paminėti ir tai, kad „Bentley Bentayga“ siūlomas dar ir kaip „Plug-in“ hibridas. Benzininė V8 versija yra tarsi aukso viduriukas tarp itin galingo W12 bei ekonomiškos „Plug-in“ versijos.

Bentley Bentayga V8

Su V8 pagreitis iki 100 km/h trunka 4,5 sek., o maksimalus greitis siekia 290 km/h. W12 jėgainės charakteristikos 4,1 sek. ir 301 km/h.

Mažesnis variklis leido automobiliui sutaupyti apie 50 kg.

Erdvus ir gausybę komforto įrangos turintis visureigis sveria apie 2,4 tonos, tačiau vairuotojui tą pajusti bus sunku. „Bentayga“ yra vienas pirmųjų šio segmento visureigių, kuriame montuojama 48 voltų įtampos elektros sistema, akimirksniu kontroliuojanti amortizatorių bei stabilizatorių darbą lygiame kelyje bei posūkiuose. Taip didelis automobilis išsaugo aukščiausio lygio komforto savybes, tačiau posūkiuose persikūnija į sportišką modelį.

Dėl 48 voltų įtampos sistemos „Bentayga“ gali efektyviai veikti skirtingi važiavimo režimai. Vairuotojas gali rinktis vieną iš keturių: „Comfort“, „Sport“, „Bentley“ ir „Custom“. Pastarajame įvairius parametrus susikonfigūruoja pats vairuotojas, o „Bentley“ režimas sukurtas įmonės inžinierių ir perteikia visas geriausias visureigio savybes. Papildomos įrangos sąraše yra išmanus bekelės asistentas „All Terrain Specification“, su juo itin prastuose keliuose galima rinktis vieną iš penkių važiavimo režimų: „Snow + Grass“, „Dirt + Gravel“, „Mud + Trail“, „Sand Dune“ arba automatinį.

Stabdžiai

Greitai sustoti „Bentayga“ taip pat nėra problema. Jame papildomai komplektuojama itin efektyvi anglies keramikos stabdžių sistema, kurios priekinių diskų skersmuo – net 440 mm, o galinių – 370 mm. Priekiniai dsikai yra patys didžiausi serijiniu būdu gaminamame automobilyke.

Bentley Bentayga V8

Stabdžių kaladėles prie jų spaudžia apkabos su dešimt cilindriukų.

Įsivaizduokite, tokie „Bentley Bentayga“ stabdžių diskai yra didesni nei 17 colių ratlankiai. Taigi „Bentayga“ gali būti apautas 20-22 colių ratais.

Aukščiausio lygio komfortas ir technologijos

„Bentley“ yra „luxury“ automobilių gamintojas – aukščiausios klasės komfortas justi kiekvienoje „Bentayga“ apdailos detalėje. Technologijų lygmenyje „Bentley“ taip pat yra kelrodė žvaigždė kitiems gamintojams.

Tai patvirtina „Bentayga“ montuojama 12 ultragarso jutiklių, 5 vaizdo kameros bei parkavimo asistentai, padedantys automobilį pastatyti net ir siauriausiose vietose ar manevruojant su priekaba. Visureigyje taip pat montuojami du aplinką stebintys radarai, infraraudonųjų spindulių naktinio matymo kamera, adaptyvi kruizo kontrolė, projekcija ant priekinio stiklo ir kitos inovatyvios sistemos.

Bentley Bentayga V8

Jau standartinėje „Bentayga“ įrangoje yra 10 garsiakalbių šešių kanalų garso sistema, o papildomai gali būti užsakoma „NAIM for Bentley audio“ 20 garsiakalbių ir 21 kanalų sistema, pasiekianti 1 950 vatų galingumą.

„Bentley“ tobulinimo padalinio „Mulliner“ meistrai jį gali paversti visiškai unikaliu. Kiekvieno „Bentley“ automobilio salone gali būti išsiuvinėti unikalūs raštai – klientas pats renkasi siūlių spalvas bei gali pateikti nuotrauką, kurios vaizdą norės matyti. Pirkėjas gali rinktis ir daugybę kitų unikalių apdailos elementų.

Kategorijos: 
Automobiliai: