You are here

Betmenų sąskrydis 2.0: Antras „BMW E60“ mylėtojų dublis

.

Gegužės 20 dieną Vilniuje buvo surengtas antrasis „Betmenų sąskrydis“ arba „BMW E60“ automobilių mylėtojų susitikimas. Šįkart visi E60 fanai buvo kviečiami į aikštelę prie „Litexpo“ parodų rūmų.

Oficialus susitikimo laikas buvo 19 valanda, tačiau „Betmenai“ čia pradėjo rinktis jau anksčiau, o septintą valandą vakaro jau buvo užsipildžiusi didelė dalis aikštelės, tačiau „Betmenai“ ir toliau čia „skrido“ vienas po kito. Skaičiuot neskaičiavom, bet buvo jų labai daug.

Valandėlę pabendravę, apžiūrėję bendraminčių automobilius, „Betmenų“ savininkai buvo pakviesti arčiau organizatorių automobilio, kur buvo pradėti rinkimai, kurių metu buvo išrinktas „Ponas Mokasinas“, panelė „Laboutin“, tuščiausio BMW E60 savininkas ir rimčiausiai paruošto BMW E60 savininkas.

Rinkimai prasidėjo nuo avalynės madų šou – norinčių pademonstruoti savo batukus buvo ne vienas ir ne dvi. Vėliau buvo apžiūrėti patys kiečiausi „Betmenai“, o galiausiai surastas ir mažiausiai privalumų turintis egzempliorius.

Pasibaigus rinkimams, „Betmenai“ niekur nesiskirstė, o su nekantrumu laukė žemo starto paradiniam važiavimui maršrutu „Litexpo“ - Rudamina – Skaidiškės – Nemėžis -Vilniaus centras.

Kuomet visi automobiliai pradėjo judėti iš „Litexpo“ aikštelės, atrodė, kad jie niekada nesibaigs. Buvo geras „Betmenų“ festivalis!

Kategorijos: 
Automobiliai: