You are here

BMW 3 sedano premjera Lietuvoje (video)

.

Naujojo BMW 3 serijos modelio garbei „Skamp“ tris šalies miestus pavertė viena muzikine scena

Vasario 11 dieną pasaulyje vykstanti naujojo BMW 3 serijos modelio premjera Lietuvoje buvo pažymėta su trenksmu. Viena populiariausių šalies muzikos grupių „Skamp“ kartu su oficialia BMW atstove „Krasta auto“ surengė grandiozinį trigubą naujojo BMW ir trijų jo linijų – Luxury, Sport, Modern –  pristatymą, kuris tiesiogiai buvo transliuojamas ir TV3 eteryje.

Vienu metu trijuose didžiuosiuose šalies miestuose – Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje – vykusiuose BMW 3 pristatymo renginiuose kviestiniai svečiai ir TV3 televizijos žiūrovai turėjo progą pirmą kartą išvysti tokio aukšto lygio techninį bei muzikinį eksperimentą.  Vienu metu pasirodymą surengę grupės „Skamp“ nariai Erica Jennings, Viktoras Diawara ir Vilius Alesius tris Lietuvos miestus pavertė vientisa muzikine scena, kurioje sukūrė išskirtinį vaizdo bei muzikos šou ir pirmą kartą oficialiai pristatė naujausią savo kūrinį „Revolution“.

„Žinojome, jog tokio lygio renginys Lietuvoje organizuojamas pirmą kartą ir, kad tai bus rimtas iššūkis net ir tokiai ilgametei bei patyrusiai grupei kaip „Skamp“. Ir mums pavyko! Džiaugiamės, jog galėjome prisidėti prie tokio išskirtinio šou, kurį dar labiau sustiprino ir ypatingas automobilis“, – sako „Skamp“ narys V. Diawara.

 
„Krasta auto“ direktorės Astos Bagdonavičienės teigimu, šis modelis yra viena svarbiausių ir moderniausių šių metų BMW naujienų tiek Lietuvoje, tiek visame pasaulyje, todėl tokiam pažangiam automobiliui reikalingas ir išskirtinis, novatoriškas jo pristatymas, kuriam neatsitiktinai buvo pasirinktas toks sudėtingas technologinis sprendimas.

BMW 3 serijos modelio ir trijų skirtingų jo linijų ypatumus, anot „Krasta auto“ vadovės, susirinkusieji galėjo pajusti iškart įžengę į neatpažįstamai pasikeitusius „Krasta auto“ salonus Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje.

Vilniuje su E. Jennings priešakyje vykęs BMW 3 Luxury pristatymo renginys svečius pasitiko sidabru žvilgančiais kilimais ir prabangaus madų vakaro nuotaikomis. Automobilių salono akcentu tapo per visą saloną nusidriekęs podiumas, kuriuo renginio pabaigoje iškilmingai atriedėjo vakaro pažiba – BMW 3 serijos Luxury linijos modelis.

Tuo tarpu „Krasta Auto“ salonas Kaune, kuriame „Skamp“ atstovavo V. Alesius, svečius užkrėtė pasiruošimo automobilių drag  lenktynėms nuotaika. O renginio kulminacija laikinojoje sostinėje buvo pažymėta griausmingu BMW 3 serijos Sport linijos modelio įsiveržimu pro plytų imitacijos sieną.

Tuo pačiu metu uostamiestyje vykusio renginio svečiai, grojant V. Diawarai, naująjį BMW 3 serijos Modern linijos modelį pasitiko jausdamiesi tarsi šiuolaikinėje meno galerijoje. „Krasta auto“ salono sienas puošė paveikslai, susirinkusiuosius linksmino modernaus šokio pasirodymai, suderinti su šviesos efektais.

„Nors naujasis BMW 3 modelis oficialiai pristatytas tik šiandien, tačiau pasaulinėje žiniasklaidoje jis jau sulaukė itin teigiamų atsiliepimų, kurie leidžia tikėtis ir šio modelio populiarumo Lietuvoje - su BMW 3 serijos modelio pardavimais per šiuos metus planuojame tapti prestižinių vidutinių automobilių segmento lyderiais“, - sako A. Bagdonavičienė.

Naujausias modelis Lietuvoje

2011 m. gruodžio 6 dieną oficiali BMW atstovė „Krasta auto“ iškilmingai pristatė trumpam į Lietuvą atvykusį, kitų metų pradžioje prekyboje pasirodysiantį naujausią BMW 3 serijos modelį. Kviestiniai svečiai turėjo progą pirmą kartą trumpam išvysti šeštosios kartos „sportininką“ ir įvertinti jo pasikeitimus.

„BMW 3 serijos modelio atvykimas į Lietuvą – tai tarsi kalėdinė dovana BMW gerbėjams, kuriems norėjome suteikti išskirtinę galimybę vieniems pirmųjų iš arti pamatyti naująjį daugiausiai pasaulyje parduodamo prestižinių automobilių segmento atstovą“, - sako „Krasta auto“ pardavimų ir rinkodaros vadovės Rasos Klimavičiūtės.

Naujasis 3 serijos sedanas, visų pirma, pasak „Krasta auto“ atstovės, bus išskirtinis tuo, jog pirkėjai, atsižvelgiant į poreikius, galės jį rinktis iš trijų komplektacijų - „Sport", „Luxury" ir „Modern", kurios viena nuo kitos skirsis ne tik techninėmis savybėmis, bet ir vidaus bei išorės dizaino elementais.

Akivaizdūs naujojo 3 serijos modelio pokyčiai – nauji „veido bruožai“ ir juos paryškinančios dizaino detalės bei dar sportiškesnis siluetas - matomi tik pažvelgus į naująjį sedaną. Taip pat didesni nei pirmtako naujojo BMW 3 serijos sedano gabaritai (9,3 cm ilgesnis ir 5 cm ilgesnė važiuoklė) šiam automobiliui suteikia ne tik naujesnę formą, bet ir erdvumo, kuriuo gali mėgautis tiek priekyje, tiek gale sėdintys automobilio keleiviai.

Pirkėjai šį automobilį galės rinktis su vienu iš keturių ekonomiškų ir tuo pačiu galingų variklių su naująja BMW „TwinPower Turbo" technologija. BMW 3 serijos sedaną galima bus rinktis iš dviejų dyzelinių  (163 AG BMW 320d 2.0 l ir 184 AG BMW 320d 2.0 l)  ir iš dviejų benzininių (245 AG BMW 328i 2.0 l ir 306 AG BMW 335i 3.0 l) agregatų. Gamintojų teigimu, ekonomiškiausias iš siūlomų variklių yra 163 AG išvystantis dyzelinis BMW 320d 2.0 l. Šio variklio vidutinės degalų sąnaudos tesiekia 4,1 l/100 km. Tuo tarpu greičiausias, 250 km/val. greitį pasiekiantis, agregatas - 306 AG BMW 335i 3.0 l, kuris iki 100 km įsibėgėja per 5,5 s.

BMW 3 serijos modelio išsikirtinumą patvirtina ir tai, jog tai bus pirmasis vidutinių prabangių automobilių segmento atstovas su automatine aštuonių pavarų greičių dėže, kuri galės būti derinama su bet kuriuo iš pasirinktų BMW 3 serijos sedano variklių bei su „Auto Start&Stop" funkcija.

„Esame įsitikinę, jog dabar naujasis 3serijos sedanas bus pajėgus „nušluostyti nosis“ visiems savo konkurentams su automatinėmis šešių pavarų greičių dėžėmis, nes galės didesniu ekonomiškumu ir mažesne aplinkos tarša. Jo pranašumą tikrai pajus ir kiekvienas vairuotojas, nes naujoji greičių dėžė užtikrins automobilio dinamiškumą, patogumą bei galingumą“, - sako R.Klimavičiūtė.

BMW 3 serijos sedano ekonomiškumą taip pat užtikrins BMW „EfficientDynamics"„ technologijos, „Auto Start&Stop" funkcija, stabdžių energijos atnaujinimo sistema, optimalus pavarų keitimo indikatorius ir kt. Siekiant dar labiau padidinti šio automobilio ekonomiškumo rodiklius, su „Driving Experience Control" sistemos pagalba kiekvienas vairuotojas galės pasirinkti ne tik įprastus „Comfort", „Sport" ar „Sport +", bet ir „ECP PRO" režimą, kuris leidžia važiuoti dar taupiau.

Oficialios BMW atstovės Lietuvoje „Krasta auto“ pardavimų ir rinkodaros vadovės teigimu, naująjį BMW 3 serijos sedaną išbandyti ir įsigyti Lietuvoje bus galima jau kitų metų sausio pabaigoje. Šio modelio kaina prasidės nuo 122,9 tūkst. litų.

Oficialiai pristatytas naujasis trečios serijos „BMW“ sedanas

2011 m. spalio 14-ą dieną „BMW“ savo gimtajame mieste – Miunchene – pristatė trečios serijos „BMW“ sedaną kodiniu pavadinimu F30. Tai jau buvo šeštoji šio modelio karta nuo 1975-ųjų metų, kai pirma karta šis modelis nuriedėjo nuo konvejerio.

Naujasis modelis tapo ilgesnis (93 mm) bei platesnis(priekis paplatėjo 37 mm, o galas 47 mm), ratų bazė pailgėjo 50 mm, kas leis laisviau pasijusti gale sėdintiems keleiviams. Tačiau nors automobilis ir tapo visais matmenimis didesnis, tačiau jis palengvėjo net 40 kg.

 

Kategorijos: 
Automobiliai: