You are here

Galingas ir prabangus „BMW M760Li xDrive“ su V12 jėgaine

2016 m. Ženevos automobilių parodoje „BMW“ atidengė uždangą nuo „M760Li xDrive“ modelio. Šį limuziną buvo galima pamatyti ir tų pačių Paryžiaus automobilių parodoje. Dabar gi, 2017 metų vasarį, gamintojas paskelbė daugiau šio modelio nuotraukų bei kainas tiek JAV, tiek Europos rinkoms.

Šis prabangus sedanas gavo naują aerodinaminį išorės paketą, automobilis dabar atrodo agresyviau, o gale sumontuotas spoileris. Sedanas gavo ir sportinę išmetimo sistemą, 20 colių ratlankius, be to visur jį puošia V12 emblema.

6,6 litrų V12 jėgainė generuoja 610 AG ir 800 Nm galią, kuri yra perduodama į ratus per 8 laipsnių automatą. Pagreitis iki 100 km/h trunka vos 3,7 sek. Maksimalus greitis ribojamas iki 250 km/h, tačiau „M drivers" paketas leis įsibėgėti iki 305 km/h. Maksimalus sukimo momentas pradedamas jausti jau vos nuo 1550 aps./min.

Vidutinės automobilio degalų sąnaudos sudaro 12,8 l/100 km, anglies dvideginio emisija – 294 g/km.

Milžiniška variklio galia į ratus perduodama per 8 laipsnių automatinę pavarų dėžę „Steptronic Sport“. Ši pavarų dėžė, kuri yra standartinės įrangos sąraše, buvo specialiai pritaikyta komplektuoti su V12 varikliu ir įgalina „sportiškesnį“ pavarų perjungimą, trumpesnį perėjimą iš aukštesnės į žemesnę pavarą.

Automobilyje taip pat panaudota „Executive Drive Pro“ pakabos sistema, suderinanti dinamiško važiavimo ir patogumo charakteristikas. Tuo metu aktyvioji pakabos stabilizacijos sistema iki minimumo sumažina kėbulo svyravimą kelyje.

Geriau išnaudoti dinamiško važiavimo galimybes leidžia specialūs 20 colių skersmens „M Performance“ lengvo lydinio ratlankiai ir 19 colių skersmens diskiniai stabdžiai „M Sport“. Nuolatinį maksimalų automobilio sukibimą ant bet kokio dangos paviršiaus užtikrina keturių varančiųjų ratų sistema „xDrive“, paskirstanti galią į ratus priklausomai nuo situacijos.

„BMW M760Li xDrive“ aprūpintas ir pažangiomis vairuotojo asistavimo sistemomis, tarp kurių: „Driving Assistant Plus“ su automatine vairavimo ir eismo juostos palaikymo funkcija, įspėjančios sistemos apie susidūrimus iš galo ir šono, vairavimo transporto spūstyje asistavimo funkcija, galimybė matyti kameromis fiksuojamą vaizdą aplink automobilį ir panoraminio vaizdo funkcija.

Šio sedano kėbulas apipavidalintas M aerodinaminiu paketu ir išsiskiria plačiomis oro paėmimo angomis priekyje, minėtais 20 colių ratlankiais, elegantiška ortakių linija šonuose ir kitais apdailos elementais bei specialiais M ir V12 ženkliukais.

Šio modelio salone taip pat M apdailos paketui būdingi atributai – odinis M serijos vairas su pavarų perjungimo svirtimis, durų slenksčiai su apšviečiamu V12 logotipu, specialus spidometras su „M760Li“ logotipu, pedalai su plienine apdaila. Tiesa, šio automobilio pirkėjai M apdailos paketą galės iškeisti į subtilesnės išvaizdos „Excellence“ automobilio apipavidalinimą.

„BMW M760Li xDrive“ kaina Europoje prasidės nuo 168 000 eurų.

Kategorijos: 
Automobiliai: