You are here

„Covini C6W“: Vienintelis 6 ratus turintis superautomobilis pasaulyje

Esame ne kartą matę šešis ratus turinčius pikapus, tačiau pasaulyje egzistuoja ir šešis ratus turintis superautomobilis „Covini 6CW“. Tiesa, tradiciškai šešiaračiai pikapai turi du ratus priekyje ir keturis gale, o šis egzempliorius turi keturis ratus priekyje ir du gale.

Šis unikalus ir legaliam eismui pritaikytas šešiaratis superautomobilis buvo pristatytas 2008 metais. Pasaulyje jis yra vienintelis superautomobilis, turintis tiek ratų.

Ir nors Italijoje sukurtas automobilis debiutavo 2008 metais, tačiau dar ir besibaigiant 2019-iesiems galima įsigyti visiškai naują „Covini C6W“. Kainuoja jis maždaug nuo 600 000 eurų.

Paklausite, ką duoda papildomi priekiniai ratai? Daugiau sukibimo ir stabilumo. Taip pat efektyvesnis turėtų būti ir stabdymas.

Po variklio dangčiu šis šešiaratis slepia 4.2 litro V8 jėgainę, generuojančią virš 500 AG. O variklio galia į galinius varomuosius ratus gali būti perduodama per 6 laipsnių mechaninę greičių dėžę arba 6 laipsnių vienos sankabos automatinę greičių dėžę su prie vairo esančiomis pavarų perjungimo mentelėmis.

Maksimalus šio superautomobilio greitis yra apie 300 km/h.

Kategorijos: