You are here

Crazy Trip 2024 - jau 27-os orientacinės varžybos

Gegužės 10 dieną jau 27-tą kartą vyks renginys - orientacinės varžybos automobiliais Crazy Trip. Renginio miestas - Kaunas.

Anksčiau šis renginys būdavo organizuojamas 4 kartus per metus, dabar gi organizatoriai norėdami vis dar palaikyti tą smagių renginių pulsą, bet mažėjant laiko, renginį organizuoja vieną arba du kartus per metus. Renginio rekordas 163 ekipažai (800 žmonių).

Taigi artėjantį penktadienį - laukia pirmoji beprotiška kelionė Kauno mieste. Kaip ir visada, dalyvių lauks daug smagių užduočių ir siurprizų.

 

Crazy trip orientacinių varžybų metu dalyvius žavi tai, jog jie niekada nežino kokie nuotykiai jų laukia tą vakarą.

Yra buvę, kad dalyviams reikėjo kubile pasimaudyt, pirtelėje pasikaitint, gyvą vištą surasti ir su ja nusifotografuoti. Organizatoriai primąsto daug netikėtų ir linkmsų užduočių užduočių, dalyviai jas vykdo, sprendžia galvosūkius, bando atpažinti objektus, miesto vietas, bei, žinoma paržosi dėl rėmėjų prizų. Pirmajame renginyje partnerių net šešiolika.

Bus apdovanota TOP10, geriausia merginų komanda, originaliausią pavadinimą turinti komandą, bei 27 vietą užėmusi komanda. Kodėl taip? Nes tai 27-as renginys.

Kaip vyksta žaidimas?

Dalyviams reikia užsiregistruoti Orientacinis žaidimas (crazytrip.lt)

!!! Nuolaidos kodas 98.lt skaitytojams: 98LT

Tuomet gegužės 10 dieną, 19:30 būnant Dainavos rajone laukti užduočių. Gavus užduotis jas galima vykdyti ne eilės tvarka!

Užduočių vykdymo trukmė iki 3 val. Galima viska įvykdyti greičiau bei sutaupyti laiko.

Ko reikia? Suburti 2-5 žmonių komandą, užsiregistruoti bei pasinerti į penktadienio nuotykius.

Daugiau inforamcijos Facebook

Kategorijos: