You are here

Dakar 2021: Nani Roma ir „Prodrive“ komanda

  • Prodrive
    Prodrive
  • Prodrive
    Prodrive
  • Dakaras/iGo2Dakar nuotrauka
    Dakaras/iGo2Dakar nuotrauka
.

Artėjant 2021 metų Dakaro raliui, komandos vis pažeria naujienų. 2021 metais Dakare startuoti ketinanti „Prodrive“ komanda kuria du visiškai naujus automobilius. Projektas tikrai sulauks didelio susidomėjimo, o Nani Roma yra vienas iš kandidatų vesti komandą kovoje dėl pergalės.

„Prodrive“ komanda, vadovaujama Deivido Ričardso, ketina startuoti sunkiausiame pasaulyje bekelės maratone su dviem ekipažais ir kovoti dėl čempiono vardo. Dar nėra aišku ar bolidai turės 4x4 ar 4x2 komponuotę. Nors „Prodrive“ lenktyninis automobilis yra konstruojamas jau daugiau nei pusantrų metų, bet jis dar nėra parengtas testams. Planuojama, kad testai prasidės šių metų rugpjūtį. Tad, britų komanda intensyviai ieško patyrusio vairuotojo, kuris paspartintų pasiruošimą artėjančiam Dakaro raliui.

Prodrive

Vienas iš realiausių kandidatų yra Nani Roma. Jis puikiai tiktų šiam vaidmeniui. Sutartis su „Borgward“ komanda galiojo tik vienerius metus, todėl pilotas yra atviras pasiūlymams. Jo patirtis su „Nissan“, „Mitsubishi“, „Mini“ ir „Borgward“ tikrai verta dėmesio ir galėtų puikiai pasitarnauti projektui. Be to, „Prodrive“ komanda turi labai stiprų finansinį užnugarį, kurį garantuoja Bahreino karalystė.

Potencialių kandidatų sąraše buvo ir Carloso Sainzo vardas. „Prodrive“ komanda bendravo su lenktyniniku dar prieš jam pasirašant naują sutartį su „Mini“ 2020 metų Dakarui. Tačiau „El Matador“ nusprendė tęsti bendradarbiavinmą su vokiečiais, kurių MINI bagiai yra vis dar pranašesni už „Toyota“.

Stephanas Peterhanselis irgi galėtų būti vienu iš „Prodrive“ kadidatų, tačiau jis pasirinko MINI įgyvendinti savo svajonę – įveikti Dakarą su žmona Andrea Mayer, kuri jau pasveiko po negalavimų, kurie sutrukdė startuoti šiemet greta „Misterio Dakaro“.

Savo ruožtu Al-Attiyah ir toliau išliks „Toyota“ lyderiu. Jo kandidatūra nebūtų galima, dėl nesuderinamumo tarp rėmėjų (Al-Attiyah remia Qatar).

Britas Krisas Meeke, kuris šiemet Dakarą stebėjo iš šalies, yra potencialus kandidatas, tačiau jam trūksta patirties, kuri yra labai svarbi šiose varžybose.

2021 metų Dakaro ralio pristatymas vyks šių metų birželio 11 dieną, 13:30 Lietuvos laiku. Gyvai pristatymą galėsite stebėti oficialioje Dakaro ralio „Facebook“ paskyroje.

Dakaras/iGo2Dakar nuotrauka