You are here

Dakaras 2022: B. Vanagas pakomentavo, kodėl vis dar nepristatė komandos

  • Benediktas Vanagas/Vytauto Pilkausko nuotrauka
    Benediktas Vanagas/Vytauto Pilkausko nuotrauka
  • Benediktas Vanagas/MCH Photo nuotrauka
    Benediktas Vanagas/MCH Photo nuotrauka

Tradiciškai, lapkričio viduryje Dakare dalyvaujantys sportininkai rengia komandų pristatymus. Juose partneriams ir gerbėjams pristato komandas bei technines naujienas bei parodo bolidą.

Technikos išsiuntimo terminas į Saudo Arabiją eina link pabaigos, tačiau Benedikto Vanago pristatymo gerbėjai dar nesulaukė. Paklaustas apie šių metų planus dalyvauti Dakare B. Vanagas patvirtina, kad šiuo metu komanda intensyviai ruošiasi, tačiau dar turi daug neatsakytų klausimų.

Benediktas Vanagas/MCH Photo nuotrauka

„Dalyvauti Dakare ketiname. Komandoje vadovaujamės taisykle, kad esame atsakingi už savo žodžius. Kadangi gyvename permainų laikotarpyje, būtų neatsakinga daryti vienokius ar kitokius pareiškimus nesant tikriems ar planas pavyks. Sakome tik tai, kuo esame tikri ir jau pasidalijome žinia, kad Edvino ir Aisvydo prie ateinančio Dakaro starto linijos neišvysime“, – sako B. Vanagas.

Šiuo metu yra neatsakytų klausimų apie techniką, dar dėliojame partnerių rikiuotę. Apie Dakarą ir Toyota Gazoo Racing Baltics detaliai pasakosime tada, kai turėsime daugiau atsakymų. Informacinis vakuumas dar gali tęstis porą ar trejetą savaičių“, – daug neatvirauja sportininkas.

Šie metai lenktynininkui buvo išskirtiniai. Primename, kad po praėjusio Dakaro atliktos operacijos ir reabilitacijos laikas sujaukė planus dalyvauti visuose Europos „Cross-country bajas“ taurės etapuose. Visgi, sportininko sugrįžimas po 7 mėn. pertraukos buvo sėkmingas. Du podiumai lenktynėse Lenkijoje ir Italijoje Toyota Gazoo Racing Baltics pilotui atnešė 5-tąją vietą Europos taurėje bei užtikrino vietą Tarptautinės automobilių federacijos (FIA)  „cross-country“ kategorijos prioritetinių vairuotojų sąraše. 

Kategorijos: 
Lenktynininkai: