You are here

Egzotiškas, 8 tonas sveriantis namas ant ratų

Netikėtai pamatę tokį interjerą prieš savo akis, pirmiausia pagalvotume, kad pakliuvome pas kažką į namus, ir tik didžiulis vairas išduotų, kad čia slypi daugiau. Namas ant ratų – taip galime pavadinti šį vienuolikos metrų ilgio šešiavietį „Chevrolet Fleetwood Bounder”, kuris rieda Lietuvos keliais.

1998 metais pagamintas „namas“ turi sunkvežimio bazę su dvejomis eilėmis ratų gale. Išjudinti iš vietos beveik aštuonias tonas sveriantį automobilį leidžia V8 7,4 litro „Chevrolet“ variklis, generuojantis 275 AG. Šių „arklių“ apetitas nemenkas – 100 km kelio automobilis sunaudoja apie 40 litrų benzino. Tačiau nieko stebėtino, nes su savimi vežiesi visą namą, su lovomis, stalais bei buitine technika. Namas ant ratų aprūpintas viskuo, ko reikia ilgai kelionei. Iš viso į kuro baką telpa 360 litrų degalų.

Svarbiausia tai, kad keliaujant nereikės rezervuoti viešbučių ar statyti palapinių. Galimybė būti nepriklausomu iš tiesų džiugina. Automobilyje yra viskas, ko tik gali prireikti. Automobilio savininkas Ramūnas Kurauskas iš Vilkaviškio skuba vardinti, ką turi pas save namuose, tiksliau, automobilyje: dušas, tualetas, miegamasis, virtuvė, skalbimo mašina, šaldytuvas, šaldiklis, viryklė, oro kondicionierius, mikrobangų krosnelė, garso aparatūra, televizorius, saulės baterijos, palydovinė antena ir dar daug visokių namų apyvokos daiktų. Vietos susidėti daiktams taip pat labai daug. Automobilio erdvė išnaudota maksimaliai, kiekvienas centimetras apgalvotas amerikietiška mąstysena.

Verta paminėti tai, kad kuomet automobilis stovi – jo erdvę galima dar labiau praplėsti. Ramūnas čia pat pademonstruoja, kaip elektros variklių pagalba centrinė automobilio dalis apie vieną metrą išvažiuoja į išorę ir atsiranda papildomas plotas – galima, kad ir šokius surengti.

Kuomet ši transporto priemonė svečiavosi vasarą vykusiame jubiliejiniame penkioliktame netradicinių automobilių suvažiavime „Vasaros ratas 2013” – smalsuolių eilė prie šio automobilio netrumpėjo. Užsukti į vidų ir pasižvalgyti norėjo daugelis. Ramūnas svetingai visus priiminėjo ir vis iš naujo su džiaugsmu pasakojo technines ir kitas automobilio charakteristikas. Suvalkietis vis juokavo, kad tai puiki investicija į nekilnojamąjį turtą: „jei žmona išvarys iš namų, turėsiu kur gyventi“, - šmaikštavo jis.

Namas ant ratų „Chevrolet Fleetwood Bounder“ palieka įspūdį, o jo nepastebėti tiesiog neįmanoma. Amerikoje tai galbūt akiai dažnas reiškinys, bet Lietuvoje – egzotika bei, žinoma, ne pigus malonumas.

Galbūt jūs irgi turite įdomų, išskirtinį ar vienetinį automobilį, o gal jūsų garaže gimsta įdomus projektas? Pasidalinkite! Susisiekite su mumis el. paštu: info@98.lt arba parašykite žinutę į Facebook'ą

DAUGIAU ĮDOMIŲ AUTOMOBILIŲ IŠ LIETUVOS - LT PROJEKTAI

Kategorijos: 
Automobiliai: