You are here

Exagon Furtive eGT

Naujas automobilių gamintojas iš Prancūzijos „Exagon“ pristato savo elektrinį superautomobilį „Furtive eGT“, kuris 2013 metais turėtų būti pardavinėjamas Europoje.

„Furtive eGT“ yra varomas dviem vandeniu aušinamais elektros varikliais, sukurtais „Siemens“. Varikliai yra sujungti su trijų laipsnių greičių dėže, kuri sumažina sukimo momento praradimą keičiant pavaras. Kartu abu varikliai  pasiekia 402 AG ir 515 Nm galią, kuri yra perduodama į galinius automobilio ratus. Tai leidžia šiam elektriniam automobiliui nuo 0 iki 100 km/h greitį pasiekti tik per 3,5 s. Maksimalus automobilio greitis yra ribojamas elektronikos iki 250 km/h.

Su vienu ličio-jonų baterijų įkrovimu „eGT“ gali įveikti daugiau nei 300 km atstumą. Tačiau automobilio pirkėjai, kurie norės įveikti ilgesnį atstumą su vienu įkrovimu, galės papildomai užsisakyti vidaus degimo variklį, kuris veiks kaip atstumo prailgintojas. Taip bus galima įveikti daugiau nei 700 km atstumą.

„Exagon“ teigia, kad į „eGT“ galės tilpti keturi suaugę žmonės ir kelionės metu jaustis patogiai. Kalbant apie interjerą, kompanija gali jį padaryti itin prabangų arba pritaikytą trasai.

Šio Elektra varomo automobilio kaina išties įspūdinga. Ji prasideda nuo 404 000 Eurų.

Kategorijos: