You are here

Febi Auto show Biržai 2021: Išskirtiniai automobiliai Biržų regioniniame parke

Kaitinanti vasara, žaliuojanti gamta ir tyvuliuojantis vanduo – geriausia vieta ir laikas susitikti bendraminčiams. Rugpjūčio 14 d., šeštadienį, Biržų rajone, šalia Kirkilų apžvalgos bokšto ir karstinių ežerėlių, organizuojamas išskirtinai modifikuotų ir išpuoselėtų automobilių renginys – „Febi Auto show Biržai“. 

Biržų regioniniame parke vyksiantis renginys žiūrovams siūlys pasimėgauti unikaliais gamtos vaizdais bei išblizgintais automobiliais, žaidimais, loterijomis ir prizais.

Dėl ribotos vietos į renginio pagrindinę Show aikštę planuojama pakviesti apie 50-60 iš anksto atrinktų automobilių. Visi jų savininkai bus apdovanoti. Patys pačiausi bus įvertinti papildomai unikaliais apdovanojimais. 

Norintys dalyvauti atrankoje, dar gali tai padaryti iki rugpjūčio 8 d. siųsdami informaciją apie savo išpuoselėtus automobilius el. paštu: vagshowoff@gmail.com 

Siunčiant informaciją, reikia nepamiršti pridėti išsamaus automobilio aprašymo, nuotraukų ir patobulinimų sąrašo. Kuo daugiau „vaizdo“, tuo didesni šansai atsistoti tarp geriausiųjų. Nepatekusieji į pagrindinę Show zoną, vis tiek bus laukiami renginyje, kuris dalyviams ir žiūrovams NEMOKAMAS! 

„Febi Auto show Biržai“ renginio sumanytojai ir organizatoriai – trys automobilių klubai, kurių gyvavimo veikloje ne vienas Lietuvoje susidomėjimo sulaukęs renginys. Tai „VAG Lithuanian Fan“, „Audi klubas“ bei „Biržai Automotive club“. 

„VAG Lithuanian Fan“ klubas savo veiklą plėtoja nuo 2017 m. Jų veiklą seka virš 12 000 dalyvių iš visos Lietuvos ir užsienio. Žymiausi klubo organizuoti renginiai – „VAG Lithuanian Fan Event‘19“ Naisiuose ir prie Panevėžio „Cido“ arenos vykęs „VAG Lithuanian Fan Event‘20“. 

„Audi klubas“ savo veiklą sieja nuo 2004 m. ir vienija apie 14 000 sekėjų. Žymiausi renginiai – „Quattro žiema“, „SL Summer clossing“, „Kalėdinis stebuklas pagal Audi klubą“, „Audi klubas Grand meet 2007“.

„Biržai Automotive club“ veiklą pradėjo 2019 m. Klubo veikla daugiau susijusi su automobilių puoselėjimu ir autokultūros vystymu Biržų krašte. Žymiausias renginys vykęs šalia Kirkilų apžvalgos bokšto – „Biržai Automotive club pasitinka sezoną“. 

Platesnę informaciją apie organizuojamą „Febi Auto show Biržai“ renginį rasite Facebook

Renginio vietos video:

Kategorijos: