You are here

25 galingi „Audi" automobiliai „Bikernieku" trasoje

 • Audi Sportscar Experience
  Audi Sportscar Experience
 • Audi Sportscar Experience
  Audi Sportscar Experience
 • Audi Sportscar Experience
  Audi Sportscar Experience
 • Audi Sportscar Experience
  Audi Sportscar Experience

Beveik visą darbo savaitę legendinę Bikernieku trasą supantį mišką pripildė sportiškiausių „Audi“ modelių variklių gausmas. Juos išmėginti ir įgyti sportinių vairavimo įgūdžių į Rygą susirinko beveik 150 svečių ir žurnalistų iš Baltijos valstybių ir Norvegijos.

„Ryga – patogus atvykti ir draugiškas turistams miestas, o arti sostinės centro esanti Bikernieku trasa siūlo įdomią aplinką važiavimo mokymams. Šį komplektą įvertino „Audi Sport“ komanda, jau antrus metus atvykstanti čia su įspūdinga „Audi Sportscar Experience“ programa. Esu įsitikinusi, kad ilgainiui Latvija taps tradicine vieta šiai programai ir Rygoje mes dažnai matysime sportiškiausius „Audi“ modelių šeimos atstovus,“ – pasakoja „Audi“ ženklo vadovė Latvijoje ir Lietuvoje Ilze Grase-Ķibilde.

Audi Sportscar Experience

Keletą dienų žurnalistai ir kviestiniai svečiai turėjo galimybių trasoje ir bendro naudojimo keliuose išmėginti „610 AJ Audi R8 V10 Plus“ superautomobilį ir jo roudsterio versiją „Spyder“. Įspūdingą R8 svitą papildė ir porelė specialiai paruoštų „Audi TT RS“ modelių (400 AG) bei neseniai Ženevos auto parodoje pristatyti „RS 5 Coupe“ automobiliai, po kurių variklio dangčiais slypi 2,9 litrų V6 biturbo varikliai (450 AG).

Be pasivažinėjimų Bikernieku trasoje Rygos apylinkėse renginio svečiai galėjo aplankyti ir Rygos Motorų muziejų, o FIA pasaulinio ralio čempionato dalyvis Reinis Nitišs atvykusius supažindino su EKS komandos veikla ir savo varžybų technika „Audi S1 EKS RX quattro“ automobiliu.

„Džiaugiuosi galėdamas išmėginti galingiausius ir patraukliausius „Audi“ modelius čia pat Latvijoje bei supažindinti atvykusius su ralio važiavimo technika bei su savo komanda. „R8“ ir „RS 5 Coupe“ automobilius nuo pilnaverčių varžybinių automobilių beskiria vos žingsnis, nors jie yra išlaikę komfortiškumą, kokybę ir ilgaamžiškumą – svarbias kasdieniniam naudojimui savybes. Tokia mokymų programa visiems susidomėjusiems parodo tikrąsias mašinų galimybes ir leidžia patirti neužmirštamus įspūdžius sportinėje trasoje,“– renginį vertina EKS komandos pilotas Reinis Nitišs.

VIDEO

 

Bandomuosius važiavimus nuo rugpjūčio 22 iki 25 dienos vyksiančius Bikernieku trasoje organizavo „Audi Latvija“ bendradarbiaudama su „Audi Norge“. Renginys vykdomas pagal „Audi Sportscar Experience“ ženklo programą, kuri su vietinėmis ženklo atstovybėmis ir tarptautine instruktorių bei organizatorių komanda šio ženklo gerbėjams leidžia patirti tikrą „Audi“ galią superautomobilių pasaulyje.

Audi Sportscar Experience

Kategorijos: 
Automobiliai: