You are here

Giedrė: „Kiekviena diena su „BMW Z3“ - kaip šventė“

 • Giedrės BMW Z3
  Giedrės BMW Z3
 • Giedrės BMW Z3
  Giedrės BMW Z3
 • Giedrės BMW Z3
  Giedrės BMW Z3
 • Giedrės BMW Z3
  Giedrės BMW Z3
 • Giedrės BMW Z3
  Giedrės BMW Z3
 • Giedrės BMW Z3
  Giedrės BMW Z3
 • Giedrės BMW Z3
  Giedrės BMW Z3
 • Giedrės BMW Z3
  Giedrės BMW Z3
 • Giedrės BMW Z3
  Giedrės BMW Z3
 • Giedrės BMW Z3
  Giedrės BMW Z3
 • Giedrės BMW Z3
  Giedrės BMW Z3
 • Giedrės BMW Z3
  Giedrės BMW Z3
 • Giedrės BMW Z3
  Giedrės BMW Z3
 • Giedrės BMW Z3
  Giedrės BMW Z3
 • Giedrės BMW Z3
  Giedrės BMW Z3
 • Giedrės BMW Z3
  Giedrės BMW Z3
 • Giedrės BMW Z3
  Giedrės BMW Z3
 • Giedrės BMW Z3
  Giedrės BMW Z3
 • Giedrės BMW Z3
  Giedrės BMW Z3
 • Giedrės BMW Z3
  Giedrės BMW Z3
 • Giedrės BMW Z3
  Giedrės BMW Z3
 • Giedrės BMW Z3
  Giedrės BMW Z3

Pakelkite rankas, kas pažįstate Giedrę. Ir štai jau matome jas kylančias: viena ranka, antra ranka, dešimta ranka, devyniasdešimt aštunta ranka, trys šimtai penkiolikta ranka – tikrai daug ir šis skaičius nenustoja augti! Tik nesupainiokite Giedrės su Aušra, kuri yra jos sesė dvynė.

Gi dar daugiau žmonių gatvėse ir įvairiuose automobilių renginiuose yra matę, apžiūrėję, nufotografavę Giedrei priklausantį, labai dailų „BMW Z3“. Sutikite, ramiai pro jį tikrai sunku praeiti.

Giedrę ir jos automobilį matote pirmą kartą? Taigi pats laikas susipažinti!

Giedre, kada pirmą kartą sėdai prie automobilio vairo?

Pirmą kartą prie automobilio vairo sėdau, kai tapau pilnametė, nes mama mudviem su sese buvo pasakiusi: „Dukros, kai tik sueis 18 metų, laikotės vairavimo teises, kad būtumėte nuo nieko nepriklausomos“. Taip ir atsitiko – teisės buvo sėkmingai išlaikytos iš pirmo karto.

Koks buvo pirmasis tavo automobilis?

Pirmasis mudviejų automobilis (kalbu daugiskaita, nes turiu sesę dvynę (čia tiems, kas mūsų nepažįsta) buvo „Honda CRX Del Sol“ - dvivietė targa.

Ką tau reiškia automobilis?

Jau dešimt metų man automobilis nėra tik transporto priemonė. Tai laisvalaikis, hobis, aistra. Galbūt automobilį galėčiau įvardyti, kaip vieną iš gyvenimo variklių, aplink kurį sukasi labai daug dalykų: puikios pažintys, tikri draugai, linksmos auto renginių akimirkos, šilti vasaros vakarai su kava, gražiais automobiliais bei bendraminčiais. Sąrašą galėčiau vardinti ir vardinti (juokiasi).

Papasakok trumpai apie dabartinį savo automobilį „BMW Z3“.

Jau ne kartą buvo rašyta ir daug kalbėta apie jam atliktas modifikacijos, todėl šįkart trumpai ir drūtai.

„BMW Z3“ su 1,8 litro varikliu turiu dvejus metus, per kuriuos buvo atliktos šios modifikacijos:

- kardinaliai perrinktas automobilio salonas (pakeistos sėdynės, durų apdailos, rankinio oda, mygtukai, galinė daiktadėžė, vairas)

- uždėtas kietas stogas,

- sudėti reguliuojamo aukščio amortizatoriai - ,,coilai”,

- pakeistas priekinis bamperis,

- perdažyti pradėję rūdyti veidrodėliai,

- sutvarkyti slenksčiai,

- uždėti 18 colių ratlankiai (P.S. standartiniai „Z3“ automobiliai rieda su R15, R16, rečiau – su R17 ratais),

- pakeista išmetimo sistema.

Tačiau tuo viskas nesibaigė. Mano automobiliui meilės bei kruopštaus darbo nepagailėjo automobilių estetikos meistrai ,,2 Bucket Detailing”.

Autodetailing'o dėka buvo atkurta mano „Zetkės“ dažytų paviršių būklė, pabrėžtas blizgesys bei tinkamai apsaugoti paviršiai, jog kuo ilgesnį laiką rezultatas džiugintų mano širdį.

Automobilį naudoji kasdien ar tik savaitgaliais?

Mano „Z“ - ir kasdieninis, ir laisvalaikio automobilis. Kiekviena diena su juo - kaip šventė (juokiasi). Na, o 2017 metų sezono pradžia, pasirodžius straipsniui apie automobilio gimimą, buvo apvainikuota sėkme.

Nepraėjus nė savaitei po išriedėjimo į Vilniaus gatves, jau stovėjome JDM.lt surengtame „show off’e“ ant „Ozo“ prekybos centro stogo, o aš mėgavausi ,,Fast & Furious 8” filmo premjera.

Pamenu, kaip dar nauji ,,coilai” girgždėjo suktelėjus vairą! (juokiasi)

Gegužės mėnesio pradžioje vykome į Pakuodžiupiuose, Panevėžio rajone, įsikūrusį žirgyną ,,Vytis”, kuriame fotografė Marija Kablytė surengė ilgai atmintyje išliksiančią fotosesiją su žirgais.

Tuoj po šių įspūdžių vykome į „Honda“ klubo surengtą ,,Track Day”, kuriame juodoji „Z" svečių klasėje laimėjo gražiausio automobilio apdovanojimą.

Tuo tarpu „Fast Lap“ etapo metu „Nemuno žiede“, „Low Parking'e“, mėgavomės Šerifo draugija.

Pačioje birželio pradžioje skuodėme į Klaipėdą, kur „Memel motor fest’e“ turėjome garbės užriedėti ant raudonojo kilimo ir publikai kalbėti apie atliktas modifikacijas. Tos dienos taip greitai nepamiršiu!

Taip pat dalyvavome naktiniame ,,Bro’s Customs” surengtame barbekiu, Joninių savaitgalį pašventėme automobilistus subūrusiam „Chill’n’Grill’ui“.

Pavasarį daug fotografavomės, o šiltais vasaros vakarais su draugu Dovydu sulipdėme neseniai pasirodžiusį mūsų su „Z" kasdienybę plovyklose atspindintį video.

 

Visa tai apibendrinant, galiu pasakyti, kad šį automobilį naudoju tiek kasdien, tiek laisvalaikiu dalyvaudama įvairiuose automobilių renginiuose.

Anksčiau tave esame matę su šiuo Z3" dalyvaujant slalomo varžybose..

Kardinaliai pakeitus automobilį, pasikeičiau ir aš - perėjau prie „show off’erių“ (juokiasi).

Su savo „Z" nebedalyvauju slalomuose. Esu labai smulkmeniška, ir kiekvienas įbrėžimas, manau, keltų man daug nereikalingų emocijų.

Ką dar norėtum patobulinti savo automobilyje?

Mąstau apie galios didinimą, bet viskam savas laikas, dabartine išvaizda esu labai patenkinta.

Kas visuomet turi būti tavo automobilyje?

Mano automobilyje visuomet turi būti padangų juodintojas, sausinimo šluostės, stiklų valiklis, atsuktuvas (jei užsimanyčiau kietą stogą nusiimti) bei termosas.

Ar prisiriši prie automobilio?

Labai! Dėl to tik nebent pasenus šiam ir praradus gražią išvaizdą, pakeisčiau jį kitu (juokiasi).

Svajonių automobilis?

Klasikinis „Porsche 911“.

Kokia esi kelyje?

Kelyje esu itin pavyzdinga bei lėta vairuotoja, laikausi kelių eismo taisyklių, o svarbiausia – visuomet rodau posūkius. Vienas draugas (ane, Povilai?) yra leptelėjęs apie mano vairavimą: ,,Atrodo, jog veži kiaušinius!” (juokiasi).

Savaitė be automobilio – ar tau tai įmanoma?

Nuskambės keistai, nes myliu savo automobilį, bet savaitėlę vieną-kitą iškentėčiau be jo. Tik labai pasiilgčiau ir norėčiau lėkti į plovyklą.

Kaip į tavo automobilį žiūri auto renginiuose? Ar jis pastebimas gatvėse?

Labai didžiuojuosi, jog automobilių renginiuose sulaukiame daug gražių žodžių (abi) (juokiasi).

Ko gero, labiausiai atmintyje įstrigo šių metų „Chill’n’Grill’e“ vieno renginio dalyvio ištartas sakinys: ,,Daug keliauju, esu daug matęs, bet Tavo „Z’etkė" tikrai gražiausia Europoje!”. Puikus įvertinimas, ačiū!

Man patinka, kai žmonės fotografuoja ir fotografuojasi prie mano „Z", kai teiraujasi apie atliktas modifikacijas - noriai dalinuosi savo patirtimi.

Gatvėse žmonės pakelia nykščius į viršų, palydi žvilgsniais, o kartą man nuėjusi į parduotuvę, radau raštelį: ,,Gražios dienos”. Tai be galo džiugina, atperka investuotą laiką bei pinigus.

Ar pati mėgsti pasikrapštyti prie automobilio?

Mėgstu, bet visuomet garaže turi būti vyriškosios lyties atstovas. Viena nedrįstu, gal tai baimė kažko pridirbti, o gal kaip tik ateityje daugiau pasigilinusi ir viena galėsiu pasikrapštyti prie savo automobilio.

Laisvos minutės nepagailiu plovyklai, ratų blizginimui arba tiesiog užsukimui pas bendraminčius su termosu arbatos arba ledais.

Kaip dažnai lankaisi auto plovykloje?

Tikrai norite atsakymo? Kas antrą dieną (kartais kas trečią) - jau geriau mano „Detailer“iai to negirdėtų. Jie griežtai pasakė, kad reikia retint plovimus, nes sulig kiekvienu kartu atsiranda vis naujas įbrėžimas. BET kad kai toks oras, kai lyja taip dažnai, tenka lankytis plovykloje. O aš važinėti nešvariu automobiliu nemoku, tai… (juokiasi)

Viena plovykla man net gi jau kalbėjo apie abonementą.

Ar yra kokių nors dalykų, kurie nepatinka dabartiniame automobilyje?

Šiuo metu nėra apskritai nė vieno nepatinkančio dalyko manajame automobilyje, jis džiugina mane kiekvieną saulėtą vasaros dieną ar lietingą vakarą.

Baigiamasis žodis - šiuo sezonu esu be galo patenkinta! Na, bet vasara dar nesibaigė - che, che!!!

O už įamžintas akimirkas tariu DIDELĮ AČIŪ būriui fotografų: Marijai Kablytei, Tadui Petrau, Arnas Paul Media, Simas Paulauskas Photography, Marius Bendzelauskas Photography, vytohoto.com, Deividas Vaitele Photography, sunpic, kudos.lt ir Vaičiulisfoto.

Kviečiame ir kitas dailiosios lyties atstoves papasakoti apie savo vairuojamus automobilius. Susisiekite su mumis el. paštu info@98.lt arba parašyk žinutę į Facebook'ą

Automobiliai: