You are here

„Helios Sport“ komandos bolidas ir „Miss Racing“ pusfinalis

Nors iki 2016 metų „Eneos 1006 km lenktynių“ Palangoje liko dar visas mėnuo, birželio 17 d., Basanavičiaus gatvėje esančiame „Buddha“ bare jau šurmuliavo lenktynininkai, Lietuvos vakarų krašto gražuolės ir žinomi pramogų pasaulio atstovai.

Čia vyko net keli pristatymai, visuomenei prisistatė „Helios Sport“ komanda, kuri parodė savo atnaujintą „Hondos Civic Type R“ automobilį, kuriuo šiais metais kovos dėl pergalės savo klasėje.

Taip pat buvo surengtas II-asis „Miss Racing“ pusfinalis, be to buvo pristatytas oficialus „Eneos 1006 km lenktynių” himnas - “Mes lekiame su vėju”, kurį sukūrė kompozitorius ir muzikos prodiuseris Andrius Borisevičius.

Lenktynių himnas, kurį atliko dainininkė Ingrida Kazlauskaitė, kartu su merginų grupe „Girls Only“, pradėjo lenktyninį vakarą, kuriame konkurso „Miss Racing“ dalyvės komisijai ir klubo svečiams surengė įspūdingą šou. Pradžioje pasidabinusios „R-style“ pastelinių spalvų vasarinėmis suknelėmis paruošė savo pristatymus. Po to parodė ne tik išskirtinius savo kaip šokėjų talentus, bet ir padedamos profesionalių šokėjų visos drauge atliko moteriškai grakštų, vasariškai laukinį „Ballantine’s Brasil“ šokį Brazilijos ritmu.

Šių rinkimų iniciatorei ir sumanytojai Asta Jonušienei šįkart komisijoje talkino gausus būrys patarėjų: „Helios Sport“ komandos lenktynininkai Indrė Senkutė, Karolis Gedgaudas, balerina Kristina Tarasevičiūtė, aktorė bei psichologė Lina Bražinskaitė – Tupivskovienė, specialiai į šį renginį atskridęs vienas iš lenktynių dalyvių, belgas Steve Vanbelingen ir „Eneos 1006 km” pagrindinis organizatorius Darius Jonušis.

Vakaro favorite po ilgų komisijos diskusijų išrinkta klaipėdietė Aušrinė Rezgytė jos galvą papuošė vienos iš pretendenčių Simonos Kateivaitės, „Simonos gėlės” florisčių, iš gyvų orchidėjų sukurta itin originali karūna.

Dėl „Miss Racing“ titulo liepos 20-23 dienomis, Palangoje varžysis septyniolika gražuolių, o nugalėtoja taps kitų metų „Eneos 1006 km“ lenktynių „veidu“. Kitos trys nugalėtojos bus deleguotos į Belgiją, į Zolder trasą, kur vyks 24 val. lenktynės, kuriose atstovaus “Comparex” lenktynininkų komandai kaip lenktynių merginos.