You are here

ŽAM

 

ŽAM

Adresas: 
Respublikos g. 5-2 antras aukštas, LT-87130 Telšiai
Telefonas: 
+370 615 83861
el. paštas: 
Paslaugos: 

UAB „ŽAM (Žemaitijos automobilininkų mokykla) – viena iš seniausiai vykdančių veiklą Telšių mieste, ruošianti A ir B kategorijos vairuotojus.
Telšių rajono automobilininkų klubas, toliau Telšių rajono automobilininkų klubo individuali įmonė. Keičiantis įstatymams mūsų įmonė 2004 metais rugsėjo mėn. 17 dieną reorganizuota (pertvarkyta) į UAB„ŽAM“.
Mokykla gali didžiuotis ilgametę darbo patirtį turinčiu dėstytoju Edvardu Pilipavičiumi. Jo stažas daugiau nei 40 metų. Mūsų dėstytojas sugeba mokinį sudominti ne vien sausa teorija, bet ir gyvenimiška patirtimi. Kolektyvas stabilus – dirba patyrę praktinio vairavimo meistrai, profesionaliai išmanantys savo darbą, bei norintys perteikti įgūdžius besimokančiam vairuoti. Galime didžiuotis Juozu Leščiausku, kurio stažas – 16 metų, Juozu Gusčiu – 13 metų ir Juozu Beržinsku, kurio stažas per 10 metų. Mes stengiamės, kad atėjęs į mūsų mokyklą mokinys, būtų gerai paruoštas, gerai išlaikytų tiek teorijos, tiek praktinio vairavimo egzaminus. Kolektyvo senbuvė, įmonės buhalterė ir administratorė Rima Vaitonienė padės surasti tai – ko mokiniui trūksta: gal pavargo nuo įtampos, o gal pasiūlys puodelį kavos ir linksmą, bei nuoširdžią savo kompaniją.

ŽAM, UAB
Įmonės kodas: 
180165787
Veiklos teritorija: