You are here

Istorija apie pirmąjį pasaulyje „BMW i8" savininką

Automobilių gamintojas „BMW" nusprendė pakalbinti pirmojo „i8" modelio savininką ir sužinoti, kas paskatino jį įsigyti šį automobilį dar tuomet, kai niekas nežinojo, kad „i8" bus gaminamas serijiniu būdu.
2010 metų spalio 31 dieną Dirk Schultz nuvyko į „BMW" prekybos saloną ir norėjo pasikalbėti apie „i8" modelio konfigūracijos galimybes. Deja, automobilis tuomet dar buvo tik koncepto stadijoje ir žinių apie jo gamybą dar niekas neturėjo.

Įdomu tai, kad vyrui tokia nežinia buvo nė motais. Šį automobilį jis norėjo gauti, bet kokiu keliu. Jis iškart sumokėjo pradinį įnašą ir pradėjo laukti savo svajonių automobilio. Bet ar jis nerimavo dėl to, kaip atrodys produkcijai skirtas automobilis, kuriuos gamintojai paprastai padaro žemiškesnius nei buvo konceptas.

Vyras pasitikėjo gamintoju, nes yra „BMW" markės mylėtojas. Be to, tokį patį „triuką" jis buvo atlikęs prieš daugelį metų, kuomet pirko „Z1" modelį. Tuomet jis taip pat buvo pirmasis šio automobilio savininkas pasaulyje. Kaip pasakoja Dirkas, jis tik pamatęs įsimylėjo „Z1" modelį.

Vyrui jaudulį kėlė tik būsimas variklis, nes niekas tuomet dar nežinojo, kokią jėgainę turės produkcijai skirtas modelis. Dirkas manė, kad „i8" turės kažką galingo po variklio dangčiu, tačiau galiausiai paaiškėjo, kad tai yra visiškai priešingai.

Ech, ką daro meilė automobiliams.

 

Automobiliai: