You are here

Kemperių nuoma

Jeigu kada nors teko keliauti su kemperiu, tai žinote, kad toks keliavo būdas yra itin patrauklus ir leidžiantis pasijusti savarankišku ir nepriklausomu. Pagrindinis kemperio privalumas yra tas, kad kelionės metu nereikia rūpintis jokiais viešbučių arba motelių rezervacijos klausimais, nes būstas yra visuomet „ant ratų“ ir su juo galima apsistoti kempinguose, kurių tinklas Europoje yra gerai išvystytas.

Kemperyje arba „namelyje ant ratų“ galima jaustis kaip namuose, nes jame dažniausiai būna įdiegti visi būtiniausi prietaisai bei baldai: televizorius, šaldiklis, radijas, viryklė, šaldytuvas, stalas, kėdės, lovos, indai, įrankiai, vandens talpykla, dujų balionas. Kemperyje taip pat yra ir tualetas bei dušas. Taigi, kas kelionės metu yra paliekama namuose, viską galima beveik viską galima rasti kemperyje.

Turėti nuosavą kemperį yra gana brangus malonumas, įvertinant ir tai, kad jo galbūt prireiks tik kartą metuose, per atostogas. Todėl norint į kelionę ruoštis su šia transporto priemonę, naudingiausia kemperį išsinuomoti. Kemperių nuoma yra itin populiari. Tokiu atveju nereikės rūpintis automobilio priežiūra, draudimu ar remonto išlaidomis, nes visa tai garantuos kemperių nuoma užsiimančios kompanijos, kurių šiuo metu yra gana daug.

Kemperių nuomos kompanijos visada yra pasiruošusios pasiūlyti techniškai tvarkingus, apdraustus, naujus ar vos kelių metų senumo kemperius, turinčius pačią įvairiausią komplektaciją.

Suplanavus atostogas nereikėtų kemperio pradėti ieškoti paskutinėmis dienomis, nes toks keliavimo būdas yra gana populiarus ir kemperiai greitai išgraibstomi, todėl jo rezervaciją reikėtų pasirūpinti iš anksto.

Kemperių bendroji masė yra iki 3500 kg, o tai reiškia, kad norint juos vairuoti užtenka B kategorijos vairuotojo pažymėjimo. Keliaujant kemperiu, reikia atkreipti dėmesį į jo svorį – labai svarbu jo neperkrauti. Europoje šios transporto priemonės yra sveriamos ir už perkrovą gresia baudos.

Ką reikia žinote apie kemperio nuomą?

Prieš ruošiantis išsinuomoti kemperį, reikia su nuomos kompanija išsiaiškinti visas nuomos sąlygas ir taisykles:

- kas įskaičiuota į kemperio nuomos kainą
- ar Kasko draudimas įtrauktas į nuomos kainą
- ar reikalingas užstatas
- ar reikia papildomai mokėti už papildomą vairuotoją
- ar ribojamas kilometražas
- į kokias šalis galima vykti kemperiu
- ar galima kemperiu keliauti už Europos Sąjungos ribos
- kokių komplektacijų ir dydžių kemperius galima pasirinkti
- ar galima kemperyje vežtis gyvūnus
- kokio amžiaus yra kemperiai
- ar nuomojant kemperį bus suteikta ir GPS navigacija
- koks vairavimo stažas reikalingas
- ar kemperyje bus patalynė, ar ją reikia turėti savo
- kokių papildomų priedų galima išsinuomoti kartu su kemperiu
- koks minimalus kemperio nuomos laikotarpis
- kokios yra vidutinės kemperio kuro sąnaudos
- kuriam laikotarpiui gali užtekti dujų baliono ir kam kemperyje naudojamos dujos
- kiek ilgai laikys kemperio akumuliatoriai bei kaip dažnai reikia kemperį prijungti prie elektros lizdo