You are here

Rojus automobilių mylėtojams - klasikinių automobilių namai Berlyne

Beklaidžiojant po Vokietijos sostinę, Berlyną, galima netikėtai atrasti labai įdomių vietų. Taip nutiko ir Gyčiui, kuris rado didžiulį klasikinių automobilių centrą ir pasidalino puikiu fotoreportažu iš jo.

Čia yra visko: nuo klasikinių automobilių iki šių laikų superautomobilių. Taip pat čia galima pamatyti ir motociklų.

2003 metais atidarytame „Classic Remise" centre žmonės gali laikyti savo klasikinius automobilius, kaip garaže, taip pat juos čia remontuoti.

Šis klasikinių automobilių centras užsiima pilnu automobilių remontu, įskaitant ir kėbulo darbus. Taip pat čia yra atsarginių auto ir moto dalių parduotuvės bei klasikinių automobilių pardavėjai. Pastarieji turi puikias sąlygas demonstruoti savo parduodamus automobilius. Be to, čia būna rengiami įvairūs renginiai, o taip pat čia susitikimus mėgsta daryti ir įvairūs automobilių klubai.

Klasikinių automobilių savininkai savo automobilius gali laikyti specialiose stiklinėse dėžėse, kurios yra saugios, o taip pat apsaugo nuo oro.

Šiame klasikinių automobilių centre būtų galima praleisti kad ir visą mėnesį apžiūrinėjant begalę pačių įvairiausių automobilių.

Tai kaip muziejus.

Už nuotraukas dėkingi Gyčiui.

Kviečiame ir jus pasidalinti įdomių automobilių nuotraukomis iš gatvės. Siųskite jas el. paštu info@98.lt arba parašykite privačią žinutę Facebook'e.

Kategorijos: