You are here

Lada Classic Cup 2015: pirmajame etape triumfavo Dovilas Čiutelė

• Lada Classic Cup 2015 etapas 1
    Lada Classic Cup 2015 etapas 1

Sausio 30-31 dienomis Utenos apylinkėse vykusio ralio - „Halls Winter Rally 2015" metu žiūrovai trasose matė ir penkis egzotiškus automobilius, t.y. „Lada" bei „VAZ". Dažniausiai lietuviškuose raliuose būna sutinkamas tik vienas, o geriausiu atveju du tokie automobiliai. Visi žinome, kad jau labai ilgai tokią techniką vairuoja legendomis apipintas Dovilas Čiutelė.

Pastaruosius du metus tik „300 Lakes Rally" metu matydavome gausias tokios technikos pajėgas. Tuo tarpu 2015 metais buvo nuspręsta įsteigti „Lada Classic Cup" čempionatą, kurį sudarytų trys etapai.

„Lada Classic Cup 2015": pirmas etapas

Pirmasis šio čempionato etapas įvyko būtent „Halls Winter Rally 2015" metu. Kartu su visais dalyviais prie ralio starto stojo ir penki rusiški automobiliai. Lietuvai atstovavo Dovilas Čiutelė („Lada 2105 VFTS") ir Regimantas Raguotis („VAZ 2106"), iš Latvijos atvyko Toms Binde su „Lada 21061", o taip pat prie starto stojo ir du svečiai iš Rusijos: Klim Baikovas („Lada 2105") ir Evgeniy Sorokinas („VAZ 2101").

Jau pirmosios dienos pirmajame greičio ruože Dovilas Čiutelė su šturmanu Aleksandru Dainiu parodė kas čia šeimininkai. Jie net 34 sek. „įvežė" K. Baikovui, o R. Raguotis atsiliko daugiau nei vieną minutę.

Visus keturis naktinius greičio ruožus laimėjo Dovilas ir prieš prasidedant antrajai ralio dienai turėjo 2 min. 26 sek. persvarą prieš K. Baikovą ir 4 min. 43 sek. pranašumą prieš R. Raguotį. T. Binde buvo ketvirtas, o E. Sorokinas - penktas.

Antrąją dieną vėl visuose greičio ruožose varžovus pranoko Dovilas Čiutelė ir tapo šios įskaitos nugalėtoju. K. Baikovas užėmė antrąją vietą, atsilikęs 7 min. 31.5 sek. Trečias finišavo T. Binde, atsilikęs 16 min. 13.4 sek. Kiti du rusišką techniką vairavę ekipažai lenktynių nebaigė.

Bendroje „Halls Winter Rally" įskaitoje Dovilas Čiutelė ir Aleksandras Dainys užėmė 23 vietą, K. Baikovas buvo 32-as, o T. Binde - 36-as.

Žiemos ralio apžvalga ir nuotraukos čia : Halls Winter Rally 2015