You are here

Leistinas greitis Lietuvos keliuose 2017

 • Greitis
  Greitis
 • Greitis
  Greitis
 • Greitis
  Greitis
 • Greitis
  Greitis
 • Greitis
  Greitis

Lietuvos respublikos keliuose didžiausias maksimalus leistinas greitis yra 130 km/h. Tokiu greičiu lengvųjų ir krovininių automobilių, kurių didžiausia leidžiamoji masė nedidesnė nei 3,5 tonos, motociklų bei keturračių vairuotojai gali važiuoti automagistralėse nuo balandžio 1 d. iki spalio 31 d. Tuo tarpu, nuo lapkričio 1 d. iki kovo 31 d. - leistinas greitis yra ne didesnis kaip 110 km/h.

Greitis

130 km/h greitis leidžiamas automagistralėse Vilnius – Panevėžys ir Kaunas – Klaipėda.

Greitkeliuose Vilnius – Kaunas ir Radviliškis – Šiauliai nuo balandžio pirmos iki spalio 31 dienos galima važiuoti ne didesniu kaip 120 km/h greičiu. Kitu laikotarpiu čia greitis ribojamas iki 110 km/h.

Paprastuose užmiesčio keliuose su asfalto ar betono danga lengviesiems automobiliams galima važiuoti ne didesniu kaip 90 km/h greičiu, o žvyrkeliuose – ne didesniu kaip 70 km/h greičiu. Gyvenvietėse visos transporto priemonės gali važiuoti iki 50 km/h greičiu, o stovėjimo aikštelėse – ne didesniu kaip 20 km/h greičiu.

Greitis

Lengvieji ir krovininiai automobiliai (iki 3,5 t) su priekabomis greitkeliuose, autostradoje, asfaltuotuose ar betoniniuose užmiesčio keliuose turi neviršyti 90 km/h, o kituose keliuose – 70 km/h greičio.

Nuo 2018 metų lapkričio 1 dienos vairuotojai, neturintys 2 metų vairavimo stažo automagistralėse gali važiuoti ne didesniu kaip 100 km/h greičiu, greitkeliuose - ne didesniu kaip 90 km/h greičiu, o kituose užmiesčio keliuose - ne didesniu kaip 80 km/h greičiu. Primename, kad iki šios datos greitis pradedantiesiems buvo 10 km/h mažesnis.

Autobusais automagistralėse leidžiama važiuoti ne didesniu kaip 100 km/h greičiu, greitkeliuose – ne didesniu kaip 90 km/h greičiu,o keliuose su asfalto ar betono danga – ne didesniu kaip 80 km/h greičiu. Kituose keliuose – ne didesniu kaip 70 km/h greičiu.

Lengvaisiais automobiliais ir krovininiais automobiliais, kurių didžiausioji leidžiamoji masė ne didesnė kaip 3,5 t su priekabomis, automagistralėse, greitkeliuose ir keliuose su asfalto ar betono danga – ne didesniu kaip 90 km/h greičiu, kituose keliuose – ne didesniu kaip 70 km/h greičiu;

Greitis

Vilkti motorines transporto priemones galima važiuojant ne didesniu kaip 70 km/h greičiu. Velkant lanksčia vilktimi greitis turi būti iki 50 km/h.

Keturračiai keliuose su asfalto ar betono danga, ar be jos gali važiuoti ne didesniu kaip 70 km/h greičiu. Traktoriams ir savaeigėms mašinoms greitis čia – ne didesnis kaip 50 km/h.

Greitis

Kategorijos: 
Paslaugos: