You are here

Naujoji „Škoda“ atstovybė Vilniuje: tai pirmasis didelės plėtros žingsnis

Antradienį, balandžio 2 d., Vilniuje buvo oficialiai atidaryta naujoji „Škoda“ automobilių atstovybė, kurioje klientai galės susipažinti su naujausiais Čekijos gamintojo modeliais bei gauti sertifikuotas serviso paslaugas. Atstovybės atidarymas pažymėjo ir įmonės „Motus auto“ veiklos jubiliejų, o taip pat ir svarbų žingsnį link dar didesnės plėtros, rašoma pranešime.

Atidarymo metu minėjo įmonės jubiliejų

Lygiai prieš 25 metus, atstovybės atidarymo dieną, balandžio antrąją buvo įkurta „Motus auto“ įmonė, kuri iki šiol atstovavo „Kia“ prekinį ženklą. Praėjusių metų sausio mėnesį joje dirbo 23 darbuotojai, o išplėtus savo atstovaujamų gamintojų krepšelį šis skaičius išaugo net iki 46.

Per ateinančius metus, užsimena įmonės direktorius Gintaras Kaukėnas, žadama šį skaičių kone padvigubinti: „Mykolo Lietuvio gatvėje esanti atstovybė yra laikina. 2025 m. III ketvirtį ketiname atidaryti naujus „Kia“ bei „Škoda“ automobilių namus Ukmergės g. 286. Numatoma, kad, baigus plėtrą, bendrovės darbuotojų skaičius padidės nuo 46 iki 80.

Naujausią saloną planuojame pradėti statyti artimiausiu metu – dabar baigiami projekto ekspertizės darbai. Visus darbus planuojame užbaigti 2025 metų trečiąjį ketvirtį. Bendras salono ir serviso plotas bus apie 5500 kv. metrų. Juose, maždaug vienodo dydžio patalpose, išsidėstys abiejų gamintojų automobiliai ir techninės priežiūros erdvės.“

Įmonės vadovas neslepia, kad sparti plėtra, leidžianti taip žymiai padidinti įmonės darbuotojų skaičių, kelia savų iššūkių, tačiau tuo pačiu ir džiaugiasi, jog ilgametė patirtis šiame versle leidžia užtikrintai žiūrėti į ateitį bei imtis tokių didelių projektų.

„Per ketvirtį amžiaus įmonė sukaupė daug patirties bei gerųjų praktikų šioje srityje. Naujo prekinio ženklo priėmimas į savo šeimą bei naujo salono statyba, su kuria turėsime ir itin sparčią plėtra, yra geriausia jubiliejaus dovana, apie kokią galėjome pasvajoti“, – komentuoja G. Kaukėnas.

Naujoji atstovybė pagal visus gamintojo reikalavimus

Tiesa, nors naujai atidarytas salonas ir turi laikinumo kriterijų, jis atitinka visus gamintojo keliamus reikalavimus: klientai čia galės susipažinti su pačiais naujausiais „Škoda“ automobiliais ir atlikti bandomuosius važiavimus. Taip pat, čia veikia sertifikuotas servisas, įrengtos net kelios elektromobilių įkrovimo stotelės viduje ir stovėjimo aikštelėje.

Pernai „Škoda“ automobiliai buvo itin sėkmingai parduodami Lietuvoje ir pagal populiarumą užėmė antrąją vietą. Populiariausi gamintojo modeliai mūsų šalyje buvo „Octavia“ (1097 vnt.) ir kompaktinis SUV „Kamiq“ (744 vnt.). Taip pat ir vidutinio dydžio SUV „Kodiaq“ (601 vnt.). Įmonių pamėgta „Octavia“ buvo trečias mūsų šalyje geriausiai parduodamas naujas automobilis, o „Škoda Enyaq“ (137 vnt.) pateko į geriausiai perkamų naujų elektromobilių ketveriuką.„DataCenter“ duomenimis, 2023 metais mūsų šalyje parduota 3560 vnt. naujų „Škoda“ modelių, arba 90 proc. daugiau nei 2022-aisiais.

Panašius rodiklius Čekijos markė demonstravo visose trijose Baltijos šalyse. Vertinant Lietuvos, Latvijos ir Estijos rinkas, „Škoda“ praeitais metais taip pat įsitvirtino antroje pozicijoje – 9602 parduoti nauji automobiliai, arba 46 proc. daugiau nei 2022-aisiais. Taip čekų gamintojui pavyko atsiriekti 12 proc. rinkos pyrago dalies.

Salono atidarymo proga buvo parodytas ir naujasis „Škoda Superb“ modelis.

Kategorijos: 
Automobiliai: