You are here

Orientacinis žaidimas CRAZY TRIP: ir vilniečiams, ir kauniečiams

 • Crazy Trip
  Crazy Trip
 • Crazy Trip
  Crazy Trip
 • Crazy Trip
  Crazy Trip
 • Crazy Trip
  Crazy Trip
 • Crazy Trip
  Crazy Trip

Balandžio 29 dieną Vilnių ir Kauną susies vienas ir tas pats dalykas, tai antrą kartą abiejuose miestuose vienu metu vyksiantis orientacinis žaidimas „Crazy Trip“, kurį spėjo pamėgti automobilių ir išskirtinių pramogų entuziastai.

Į Vilnių šis žaidimas atkeliauja dar tik antrą kartą, o kauniečiai kelis metus savo mieste galėjo džiaugtis nenuspėjamu ir staigmenų kupinu „Crazy Trip“ žaidimu, kuris puikiai įsilieja į savaitgalio pramogų sąrašą.

Crazy Trip

Penktadienį, balandžio 29 d., startuosiančios varžybos abiejuose miestuose prasidės vienu metu. Varžybų startas 19 val. 30 min. Pasiryžusiems įveikti šią beprotišką kelionę mieste - vilniečiams rekomenduojama startuoti Šeškinės rajone, o kauniečiams – Žaliakalnio rajone.

Dalyviams bus skirtos trys valandos, per kurias jie turės atlikti apie 25 užduotys, kuriomis organizatoriai sugeba nustebinti.

Pagrindinis dalyvių tikslas yra kuo greičiau ir tiksliau iššifruoti užkoduotas vietas ir jas aplankyti renkant žaidimo taškus. Kaip jau ne kartą buvo minėta, žaidimo metu netrūksta nei intelektualių, nei pašėlusių užduočių, kurias reikia atlikti.

Yra buvę tokių užduočių, kuomet dalyviai turėjo pasistatyti palapinę ir nusifotografuoti visi į ją sulindę arba susiorganizuoti hamaką ir pasikabinti jį.

Crazy Trip

Žinoma, žaidimo metu organizatoriai nepamiršta ir įdomiausių miesto vietų aplankymo bei įvairių atrakcijų.

Kartais būna taip, kad net šio žaidimo partneriai parengia įdomių užduočių ir pramogų. Dalyviams yra tekę pasikaitinti pirtyje ar atlikti „Šalto kibiro“ iššūkį.

Žaidime gali dalyvauti visi. Reikia automobilio ir 2-5 ekipažo narių. Automobiliu nereikės atlikti jokių ekstremalių užduočių, o ir važiuoti juo reikės tik pagal kelių eismo taisykles. Automobilio vaidmuo šiame žaidime, tik nuvykti iš vieno taško į kitą. Šiose varžybose sėkmę lemia ne važiavimo greitis, o ekipažo narių išmintingumas bei gudrumas.

Taip pat reikalingas fotografuojantis išmanus telefonas, internetas po ranka, bei dažnai praverčiantys keli eurai smulkioms išlaidoms.

„Crazy Trip“ organizatoriai dalyviams žada daug partnerių prizų, o apdovanotos bus ne tik geriausiai pasirodžiusios komandos, dar renkama ir originaliausią pavadinimą sugalvojusi komanda, o vien tik iš merginų sudarytos komandos dalyvauja ne tik absoliučioje, bet ir atskiroje merginų įskaitoje.

Crazy Trip

Taigi apdovanojama ir daugiausiai taškų surinkusi merginų komanda.

Daugiau informacijos ir registracija:

REGISTRACIJA

Kauno event'as Facebook'e

Vilniaus event'as Facebook'e

 

Kategorijos: