You are here

Biudžetas naujoms padangoms

  • Žieminės padangos
    Žieminės padangos

Drąsiai galima sakyti, kad padangos yra vienas svarbiausių pirkinių automobiliui. Juk būtent nuo padangų kokybės, priklausys ir kelionės kokybė.

Labai dažnai galima išgirsti ekspertų patarimus apie tai, kad pirkdami naujas padangas, tikrai nereikėtų taupyti. Vis dėlto, pirkėjai neretai laikosi priešingos nuomonės – pageidauja, kad šiam pirkiniui reiktų draugiško biudžeto. Ar tai yra įmanoma? Pasirodo, taip – egzistuoja ne viena galimybė padangas įsigyti pigiau, tačiau nemaža dalis žmonių apie tai net nesusimąsto. Taigi, kokius būdus galima išbandyti, kad naujos padangos kainuotų pigiau. 

Visai nesvarbu, kokios rūšies, tipo ar kokio gamintojo padangas norima įsigyti – šis reikalingas pirkinys yra parduodamas tikrai ne vienoje parduotuvėje. Ir taip pat nereikia tikėtis, kad visose tose parduotuvėse kaina bus ta pati – tikrai ne, ir tai vienas tų akcentų, kuris turėtų priversti suklusti visus, pageidaujančius kuo patrauklesnio biudžeto.

Skiriant bent šiek tiek laiko padangų kainų palyginimui skirtingose parduotuvėse, galima lengvai pastebėti, kur jos yra pačios mažiausios. 

Žieminės padangos

Dėmesį verta atkreipti ir į tai, kad automobiliams skirtos padangos, kaip ir daugelis kitų prekių, dažnai būna išleidžiamos kolekcijomis. Tai reiškia, kad vienas ar kitas gamintojas per metus arba per tam tikrą laiko tarpą pristato vieną ar kelias padangų kolekcijas. Ir kuo kolekcija naujesnė, tuo jas sudarantys gaminiai kainuoja brangiau, tačiau vėliau – kaina sumažėja. Belieka tik pridurti, kad tai yra puiki proga norintiems mokėti mažiau – tiesiog reikėtų atkreipti dėmesį į ankstesnių kolekcijų gaminius.

Pabaigai, į dar viena detalė – visi puikiai žino, kad galimi du variantai: rinktis žiemines ir vasarines padangas arba universalias.

Ir nors universalios padangos dažniausiai kainuoja šiek tiek brangiau negu žieminės arba vasarinės, reikėtų įvertinti, kuris variantas reikalaus mažiau finansų. Be to, skaičiuojant padangų biudžetą verta nepamiršti ir fakto, kad pasirinkus žiemines bei vasarines padangas, jas teks ir montuoti du kartus per metus bei pasirūpinti tinkama vieta jų laikymui arba turėti du skirtingus ratlankių komplektus. Norėdami sužinoti bei panagrinėt žieminių, vasarinių bei universalių padangų kainas, galite užsukti į čia - padangų kainos

Žinoma, renkantis padangas reikia pagalvoti ir apie saugumą, todėl maksimalus taupymas ir rinkimasis pačias pigiausias padangas, gali būti neteisingas, tačiau visada galima pasitikrinti, kiek skirtingose vietose kainuoja tos pačios, kad ir labai bangios, padangos.

Kategorijos: