You are here

Rally Classic Druskininkai 2014: V. Žala ralį galėjo baigti po nesėkmingo šuolio

Vaidotas Žala, paskutiniajame Lietuvos ralio čempionato etape „Rally Classic“ Druskininkai 2014 lenktyniaujantis su savo broliu Žygimantu, savo „Subaru Impreza“ automobilį į pirmos dienos finišą atvežė antroje pozicijoje.

Kol kas šiems broliams tai geriausias pasiekimas karjeroje – dar niekada Vaidotas Žala bendroje lietuviškų ralio čempionatų etapuose nebuvo taip aukštai bendroje įskaitoje.

„Pasinaudojome priešininkų nesėkmėmis, tačiau ir patys nebuvome lėti. Tiesa, pirmajame greičio ruože jau galvojau, kad ralis mums baigsis,“ – po pirmos lenktynių dienos sakė Vaidotas Žala.

Viename iš tramplinų lenktynininkai nusileido šalia kelio ir viskas baigėsi laimingai tik dėl to, kad šalikelėje nepasitaikė didesnių kliūčių.

„Šiek tiek apgadinome automobilio apačią, tačiau didesnių pažeidimų pavyko išvengti. Jeigu ir rytoj nedarysime didesnių klaidų, viskas bus puiku,“ – prieš prasidedant antrai ralio dienai sakė V. Žala.

Vaidotas antrąją dieną nedarė klaidų, todėl viskas buvo labai gerai - ekipažas iškovojo puikią pergalę. Daugiau apie antros ralio dienos eigą skaitykite: Ralio apžvalga ir nuotraukos

Kategorijos: