You are here

Rally Legend 2022: Pirmą kartą čia startuos ir lietuviai

„Rally Legend“ – prestižiškiausias ralio renginys, kuris vyks jau 20-ąjį kartą, o prie starto linijos stos garsiausi pasaulio ralio sportinininkai.

Pirmą kartą istorijoje San Marine vykstančiame ralyje startuos ir lietuvių “Auto Moto Parko” komanda, ketvirtadienį surengusi pristatymą “Mototoja” salone, Vilniuje.

Šiemet renginyje varžysis 180 ekipažų, dalyvaujančių 5 įskaitose – Historic, Classic, WRC, Heritage ir Legend Stars.

“Legend stars” klasėje startuoti pasiryžo ir Vidmanto Permino bei Manto Bartkuvėno ekipažas atstovaujantys “Auto Moto Parkas” komandą.

“Europoje vyksta daug įvairių ralio renginių, kuriuose dalyvauja ralio žvaigždės su išskirtiniais automobiliais. Tačiau nykštukinėje valstybėje San Marine vyksta pats stipriausias ralio legendų renginys, kuriame susirenka didelis kiekis legendinių ralio žvaigdžių su unikaliausiais klasikiniais ralio automobiliais. “Auto Moto Parkas” pirmoji komanda ir mes pirmieji lietuviai - San Marine kartu stosime prie starto linijos su tokiomis garsiomis pavardėmis, kaip Kalle Rovanpera, Miki Biasion, Jimmy McRae (Colin McRae tėtis) ir kitais”, – sako “Auto Moto Parko” komandos vadovas Lukas Perminas.

Mūsų komandą sudaro Lukas Perminas – komandos vadovas ir Auto Moto Parko vadovas, medijos komanda Kamilė Perminė ir Aistė Perminaitė – “FIA Rally Star” nugalėtoja. Aistė taip pat startuoja Lietuvos ralio čempionate su BMW automobiliu.

Unikalus Toyota Celica automobilis

Tai renginys, kuriame susirenka unikaliausi klasikiniai sportiniai ralio automobiliai – Lancia 037, Audi Quattro S1, Toyota Celica, Fiat 131, Ford Escort, Sierra Cosworth ir daug kitų.

Lietuvaičiai startuos su unikalia Toyota Celica GT-Four st185! Tai modelis, su kuriuo lenktyniavo Carlos Sainz. “Rally Legend” tokių modelių bus tik 2, vienas iš jų “Auto Moto Parkas” ekipažo, o kitas iš Suomijos, prie kurio vairo bus jaunausias pasaulio WRC čempionas Kalle Rovanpera.

“Mototoja” automobilių salone Vilniuje įvyko komandos bei automobilio pristatymas. Draugai ir partneriai atvyko palaikyti ir išlydėti ekipažo. “Rally Legend” renginys prasideda jau kitą savaitę, tad komanda ruošiasi kelionei į vieną įsimintiniausių ralio festivalių.

Kategorijos: