You are here

„Subaru Klubo“ slalome „Think. Feel. Drive. 2015“ - bekompromisė kova

• Tadas Petronis
    Tadas Petronis

Rugpjūčio mėnesį „Subaru Klubas“ pradėjo apgalvotai jausdamas vairavimą ir surengė greituminio slalomo varžybas „Think. Feel. Drive. 2015“, į kurias susirinko virš 40 dalyvių, o dalis jų varžėsi keliose klasėse.

Rugpjūčio 1 d. Jovanos rajone, Rukloje, vykęs renginys tituluojamas Didžiuoju vasaros susitikimu, per kurį, žinoma, buvo nepraleista proga ir smagiai palenktyniauti. O į tokią šventę buvo atvykę ir didelis svečių desantas.

Dalyviai varžėsi penkiose klasėse, o nugalėtojas buvo išaiškintas sudėjus dviejų geriausių važiavimų laikus. Kiekvienas dalyvis turėjo galimybę trasą įveikti tris kartus.

Damų klasė

Varžybos prasidėjo anksti iš ryto ir pirmosios startavo damų klasės dalyvės, kurių buvo šešios. Pirmąją vietą užėmė Milita Kiškytė su „Honda Civic“ (Jos rezultatas 2 min. 3,07 sek.). Nuo jos trijomis sekundėmis atsiliko Deimantė Radzevičiūtė, o trečia liko Justina Tučina, atsilikusi dar 18 sekundžių.

A 2500 klasė

Antrajame važiavime dalyvavo Subaru“ markės automobiliai, kurių variklio darbinis tūris neviršija 2,5 litro. Tokių automobilių buvo devyni.

Greičiausias šioje įskaitoje buvo Donatas Rudelis, užfiksavęs 2 min. 2,98 sek. rezultatą ir vos 0,6 sek. aplenkęs Darių Lapkauską. Trečias liko Andrius Tubius, pralošęs dar beveik keturias sekundes.

A 2500+ klasė

Vėliau startavo galingieji „Subarikai“, kurių darbinis tūris viršija 2,5 litro. Pasivaržyti šioje įskaitoje nusprendė 10 dalyvių.

Pirmąją vietą užėmė Tadas Petronis, užfiksavęs 1 min. 52,89 sek. rezultatą. Laurynas Černeckas nuo jo atsiliko 2,6 sek. Trečias buvo Donatas Vaitkevičius, pralošęs dar tris su puse sekundės, tačiau sugebėjęs ketvirtoje vietoje likusį Ernestą Česevičių pranokti vos 0,5 sek.

Svečių klasė

Į svečių įskaitą susirinko net 15 dalyvių. Pirmas čia buvo Gytis Vaitulionis su „BMW“. Jo laikas – 1 min. 56,87 sek. Gytis tik 0,15 sek. pralenkė antroje vietoje likusį Aurimą Kiseliovą su „Honda“. O pastarasis vos 0,09 sek. aplenkė savo brolį Nerijų, kuris liko trečias.

Įdomu tai, kad šioje klasėje kova buvo itin atkakli ir bekompromisė. Ketvirtą vietą užėmęs Tomas Michailovinas nuo Nerijaus atsiliko tik 0,41 sek. O penktą vietą užėmęs Darius Jakštonis Tomui pralošė tik 0,3 sek. Visi penki jie tilpo į vieną sekundę.

Laisva klasė

Laisvoje įskaitoje važiuoti galėjo visi. Taigi ji buvo gausiausia – 18 dalyvių. Dar vieną pergalę šventė Tadas Petronis su „Subaru Impreza“, kuris laisvoje klasėje pralenkė visus ir užfiksavo dar geresnį rezultatą nei anksčiau – 1 min. 50,90 sek. Prieš metus šiose varžybose Tadas Petronis taip pat dominavo.

Antras liko Laurynas Černesckas su „Subaru“, atsilikęs 4,25 sek., o trečią vietą užėmė Nerijus Kiseliovas su „Honda Civic“. Jam iki antros vietos pritrūko tik 0,35 sek.