You are here

Niurburgringe sudaužytas vienas iš septynių „Koenigsegg One:1“

2016 metų liepos 18 d. su šiuo hyperautomobiliu „Koenigsegg One:1“ buvo atliekami testai, reikalingi siekiant Niurburgringo trasos rekordo pagerinimui, kuris iki dabar priklauso „Porsche 918 Spyder“.

Gaila, bet „One:1“ nepavyko pasiekti tikslo, nes automobilis buvo sudaužytas testų metu. Dideliu greičiu lėkęs automobilis, peršoko trasą juosiančius barjerus bei užsidegė. Laimei, ugnis buvo greitai sustabdyta, o vairuotojas rimtų sužalojimų nepatyrė.

Tai buvo vienas iš septynių pagamintų „Koenigsegg One:1“. Būtent šis sudaužytas modelis buvo pademonstruotas 2014 metų „Goddwood“ greičio festivalyje. Taip pat tai buvo pirmasis „One:1“, registruotas privačiai Vokietijoje.

Pats hyperautomobilis buvo pristatytas viešai 2014 metų Ženevos automobilių parodoje. Jo produkcija ribota iki 7 vienetų. Šeši automobiliai klientams ir vienas tyrimams bei plėtojimams, kuris galiausiai irgi buvo parduotas.

„Koenigsegg One:1“ turi 5,0 litrų V8 variklį su 1361 AG ir 1371 Nm galia, o jo svoris atitinka arklio galių skaičių.

Teoriškai šis hyperautomobilis gali pasiekti 451 km/h maksimalų greitį, o iki 100 km/h įsibėgėti vos per 2,8 sek. Pagreitis iki 300 km/h trunka vos 11,9 sek.

Video iš įvykio vietos:

Kategorijos: 
Automobiliai: