You are here

Tomas Butavičius karantino veltui neleido – patobulino savo BMW E46 išvaizdą

Tomas Butavičius savo sekėjams „YouTube“ platformoje vaizdo įrašo metu pirmiesiems atskleidė netikėtą žinią – jo automobilis BMW E46 kardinaliai pakeitė išvaizdą ir tapo žalias, skelbiama pranešime spaudai.

Vaizdo įrašus apie automobilius kuriantis „butomis“ nusprendė, kad automobilis būdamas sidabrinės spalvos neatkreipia aplinkinių dėmėsio ir neatrodo kaip driftui ruoštas automobilis.

Video su T. Butavičiaus BMW:

 

„BMW ne tik buvo perdažytas žaliai, bet ir gavo skirtingų pločių ratlankius, priekinį „M“ buferį su pažeminimu bei buvo užklijuoti išraiškingi baltos spalvos lipdukai, kurie atkreipia žiūrovų dėmesį“ – sako lenktynininkas.

„Per karantiną buvo nemažai laisvo laiko dėl nevykusių vaybų ar treniruočių, todėl automobilis įgavo nemažai modifikacijų bei saugumo įrangos. Buvo sudėti sportiniai lopšiai, diržai, puslankiai ir šiek tiek kompiuterio pagalba atgaivintas trijų litrų BMW variklis“ – priduria T. Butavičius.

Kadangi karantino sąlygos pamažu yra švelninimos, neužilgo prasidės ir pirmosios drifto varžybos Lietuvoje. Planuojama, kad pilotai tarpusavyje galės pasivaržyti jau pirmąjį liepos savaitgalį Kuršėnuose.

Tomą Butavičių į visas šio sezono varžybas ir ne tik lydės keturi ištikimi partneriai: „Elremta Mastermann“, „MajorArt Automotive“, „13 garažas“ bei „Limpa Lipdukai“.

„Verslams dabar yra pakankamai sunkūs laikai, tačiau jie nenusisuka nuo sportininkų ir prisideda prie mūsų. Be partnerių šiame sporte būtų labai sunku, kadangi reikia nemažų finansų automobilio priežiūrai, padangoms, degalams bei kitoms išlaidoms“ – sako T. Butavičius.

► Lenktynininką ir video kūrėją galite sekti Instagram - butomis

Ką vairuojate jūs?

Užsukite pasilabinti į mūsų Instagram, kur rasite tautiečių vairuojamus išskirtinius automobilius ir kitą turinį iš automobilių pasaulio. Taip pat čia galite atsiųsti mums ir savo automobilio nuotrauką, kuria pasidalinsime.

98LT Instagram rasite čia: 98LT

Apie savo įdomų, išskirtinį ar vienetinį automobilį papasakoti galite rašydami el. paštu info@98.lt arba žinute Facebook'e

Kategorijos: 
Automobiliai: