You are here

VIN patikra pagal automobilį - Geriausi palyginti

  • VIN kodas
    VIN kodas

VIN patikra

Pagal automobilio kėbulo numerį arba VIN galite sužinoti įvairius, jums rūpimo automobilio duomenis: metus, markę, modelį, stilių ir surinkimo šalį. Be to, į VIN patikrą atliekančių svetainę suvedę automobilio kėbulo numerį dar matysite ir įvairius transporto priemonės istorijos įrašus: serviso intervalus, eismo įvykius ir kt.

Norėdami peržiūrėti visą transporto priemonės istorijos ataskaitą reikės pasirinkti vieną iš ataskaitos variantų ir užpildyti papildomą informaciją, kad įsigytumėte pilną automobilio ataskaitą.

 

Geriausios svetainės VIN patikrai

https://www.carvertical.com/lt

https://www.autodna.lt/

 

Kas yra transporto priemonės identifikavimo numeris (VIN)?

VIN kodas

VIN pavyzdys

Automobilio transporto priemonės identifikavimo numeris (VIN) yra konkretaus automobilio identifikavimo kodas. VIN naudojamas kaip automobilio piršto atspaudas, nes nė viena eksploatuojama transporto priemonė neturi to paties VIN.

VIN sudaro 17 simbolių (skaitmenų ir didžiųjų raidžių), kurie veikia kaip unikalus transporto priemonės identifikatorius. VIN rodo unikalias automobilio savybes, specifikacijas ir gamintoją. VIN gali būti naudojamas susigrąžinti, registruoti, pateikti garantinius reikalavimus, vagystes ir draudimo įsigaliojimo atveju.

Ką daryti, jei VIN kodas trumpesnis nei 17 simbolių?

Dar kartą patikrinkite, ar turite tinkamą VIN ir ar teisingai nukopijavote jį. Kai įsitikinsite, kad VIN yra tikrai trumpesnis nei 17 simbolių, VIN greičiausiai priklauso transporto priemonei pagamintai iki 1981 m. Iki 1981 m. VIN ilgis svyravo nuo 11 iki 17 simbolių.

Kur galima rasti automobilio VIN?

Yra keletas vietų, kuriose galite rasti savo transporto priemonės VIN:

- Daugelyje automobilių VIN bus matomas ant prietaisų skydelio vairuotojo pusėje, netoli tos vietos, kur juoda linija liečiasi su automobilio priekiniu stiklu.

- Jei to nematote juodoje linijoje, patikrinkite vairuotojo pusės durų staktą, kur turėtų būti lipdukas su informacija apie automobilį, įskaitant VIN.

- Kitos vietos, kur galite ieškoti savo transporto priemonės VIN, yra prieš variklio bloką ir kartais bagažinėje.

VIN numeris taip pat bus daugelyje su automobiliu susijusių dokumentų, įskaitant automobilio registracijos pažymėjimą. Automobilio registracijos dokumentas yra teisėtas dokumentas, išduotas valstybės įmonės Regitra arba kitos valstybės atitinkamos institucijos, kuriame nurodoma, kam priklauso transporto priemonė. Automobilio VIN taip pat bus nurodytas automobilio draudimo polise.