You are here

Winter Rally 2019: Naktiniuose greičio ruožuose - V. Žala greičiausias

Sausio 25 dieną startavo pirmasis 2019 metų žiemos festivalis bei pirmasis šių metų Lietuvos ralio čempionato etapas - Winter Rally. Pirmąją ralio dieną, penktadienį, lenktynininkai turėjo įveikti keturis naktinius greičio ruožus.

Visus juos laimėjo Vaidotas Žala s, važiuojantis su Škoda Fabia R5, ir dienos pabaigoje turėjo solidžią persvarą prieš artimiausią varžovą - čeką J. Orsak, važiuojantį su Ford Fiesta R5. Lenktynininkas du kartus buvo antras, o nuo Vaidoto atsiliko 39,3 sek.

Trečias dienos pabaigoje buvo taip pat čekas - A. Tlustak (Škoda Fabia R5), pralošęs 1 min. 2,3 sek. Vytautas Švedas nuo jo atsiliko vos 0,6 sek., o penketuką užbaigė G. Notkus, kuris nuo Vytauto atsiliko vos 4 sekundes.

Pirmajame greičio ruože 6-ą rezultatą užfiksavęs E. Valeiša daugiau greičio ruožų ir nebaigė, nes sugedo jo bolido Ford Fiesta R5 greičių dėžė.

Verta paminėti ir tai, kad ketvirtajame greičio ruože finišavo vos keli ekipažai, nes jis buvo nutrauktas dėl to, kad į trasą turėjo išskubėti medikų automobilis ir suteikti pagalbą žiūrovui.