You are here

10-metis bėgo nuo policijos. Tėvas kaltina video žaidimus

Klivlande, JAV, gyvenantis dešimtmetis berniukas namuose laukė sesers, kuri turėjo jį nuvežti į mokyklą, tačiau netikėtai jis sugalvojo „pramogą“. Jis „pasiskolino" šeimos automobilį ir dideliu leidosi su juo pasivažinėti.

Jis vairavo 2004 metais pagamintą „Toyota Avalon“, o įsukęs į greitkelį iškart spustelėjo gazo pedalą. Laimei, automobilis nėra itin greitas. Netrukus jį pradėjo vytis policija. Gaudynės truko apie 80 km, o didžiausias greitis kelis kartus siekė 160 km/h.

Jis važiavo ir savo eismo juosta, ir prieš eismą, išvengė ant kelių patiestų spyglių („ežio“). Galiausiai policija nustūmė jį už kelio ribų, tačiau ir ten berniukas nesustojo, lėkė pievomis ir nesiruošė pasiduoti. Tačiau patruliai taranavo jo vairuojamą automobilį, jį apsuko ir sustabdė.

Laimei, šiose dramatiškose gaudynėse niekas nenukentėjo.

Įdomiausia tai, jog šis berniukas tokį „pokštą“ iškrėtė antrą kartą. Prieš pora savaičių jis tą patį buvo padaręs su mamos automobiliu, kuomet savo pasivažinėjimą baigė su trimis tuščiomis padangomis.

Berniuko tėvas teigė, kad tokiems poelgiams dešimtmetį paskatinti galėjo kompiuteriniai video žaidimai. Pavyzdžiui, „Grand Theft Auto“.

 

Kategorijos: 
Automobiliai: