You are here

Aston Martin Rapide S

Galingesnis už savo pirmtaką ir su atsinaujinusiu dizainu - toks yra naujas keturių durų sportinis sedanas „Aston Martin Rapide S“.

Jį sumaišyti nėra sunku, apie save jis išduoda didelėmis priekinėmis radiatoriaus grotelėmis. Vieniems tai patiks, tačiau kitiems priimtinesnis išliks senasis dviejų dalių grotelių variantas.

Naujasis modelis su „S“ raidele pasižymi galingesniu nei paprasto „Rapide“ AM11 6,0 litrų V12 varikliu, kuris pasiekia 558 AG ir 620 Nm.

Nuo 0 iki 100 km/h greitį šis sedanas pasiekia per 4,9 s, maksimalus jo greitis 305 km/h. „Rapide S“ tarša sumažėjo 7 proc. iki 332 g/km. Vidutinės kuro sąnaudos sudaro 14,1 l/100 km.

Automobilio galia perduodama į galinius 20 colių ratus per elektroniškai kontroliuojamą „Touchtronic 2” šešių laipsnių automatinę transmisiją. Vairuotojas galės rinktis tris važiavimo režimus: „Normal“, „Sport“ ir „Track“.

Papildomai gamintojas pasiūlys įsigyti „Carbon Exterior“ paketą, kurį sudarys anglies pluošto priekinio bamperio spoileris, veidrodėlių dangteliai ir galinis difuzorius.

Autombilio vidus bus papuoštas juodomis apdailomis bei dviejų tonų: raudonos ir juodos odiniais apmušalais.

Prekyboje „Aston Martin Rapide S“ pasirodys 2013 metų vasario mėnesį.

Kategorijos: 
Automobiliai: