You are here

Vilniuje pristatytas naujasis Aston Martin Vantage

Aston Martin su dideliu pasididžiavimu pristato naują Vantage modelį. Tai esminis Aston Martin sportinis automobilis ir greičiausias bei labiausiai į vairuotoją orientuotas Vantage modelis, rašoma pranešime.

Šio VANTAGE širdyje – unikaliai sukalibruotas ir rankomis surinktas Aston Martin V8 variklis su dviguba turbina. 

4.0 litrų V8 variklis generuoja 665 AG ir 800 Nm.

Variklio galia keliauja per skersai sumontuotą greičių dėžę ir diferencialą, o pasiekusi galinius ratus, leidžia VANTAGE maksimaliai įsibėgėti iki 325 km/val. greičiu, o pagreitis iki 100 km/h trunka vos 3.5 sek.

Veržlumą ir dinamiką užtikrina ASTON MARTIN technologiniai sprendimai: pavyzdžiui, skalpelio tikslumu dirbanti VANTAGE izoliuota vairo kolonėlė, paprastai dedama tik lenktyniniams automobiliams. Taip pat patobulintas kėbulo standumas ir amortizatoriai – dar geresniam sukibimui, kontrolei ir vairuotojo unikaliam ryšiui su automobiliu. 

Visiškai naują dinaminių galimybių lygį suteikia specialiai šiam modeliui sukurta pažangiausia elektroninė stabilumo sistema.

6 ašių akselerometras ir daugiafunkcinė valdymo sistema kuria nepriekaištingą vairavimo patirtį ir malonumą, iš anksto numatydami automobilio judesius su vos jaučiamomis stabilumo sistemos korekcijomis.

Dizainas

Naujojo VANTAGE priekis iš esmės atsinaujino, tuo pačiu išlaikydamas techninius aerodinaminius sprendimus ir kartu tą su niekuo nesupainiojamą spinduliuojantį Aston Martin užtikrintumą, demonstruojantį, kas slypi automobilio viduje.

Dar didesnės priekinės grotelės ir iškili kapoto linija skelbia apie išskirtinę VANTAGE galią, o kartu pagerina aerodinamines savybes ir aušinimą. O platus korpusas ne tik suteikia daugiau stabilumo, bet ir kuria kvapą gniaužiančios raketos įspūdį.

Beje, virš grotelių, tarp naujųjų LED žibintų su pirmą kartą Aston Martin panaudotu Matrix funkcionalumu, įsitaisęs naujausias ikoniškasis Aston Martin sparnų ženklelis. 

VANTAGE siluetas patobulintas idealiai paskirstant svorį – tai galite matyti dinamiškoje ratų bazėje. Išplatėjęs kėbulas patraukia žvilgsnį, per galingą šono liniją, iki pat integruoto galinio spoilerio, harmoningai atliepiančio priekinės dalies galią. 

Kompoziciją užbaigia greičio šuoliui paruošti 21 colio kaltiniai ratlankiai.

Interjeras ir technologijos

Tai, kad VANTAGE sukurtas vairuotojo malonumui, ypač ryškiai atsispindi automobilio interjere: jis koncentruotas, funkcionalus ir instinktyviai patogus: čia viskas yra TEN ir TAIP, kaip reikia.

Žemesnė sėdėjimo pozicija sustiprina galios pojūtį, o apatinė konsolė ir lenkti durelių paviršiai suteikia daugiau erdvės. Visi valdikliai yra patogiai išdėstyti išilgai salono vidurio linijos, derinant ekrano ir analoginius valdiklius – tokiu būdu tobulai subalansuojant Aston Martin istoriją ir modernumą.

VANTAGE įkūnija galios ir prabangos etaloną – rankų darbo interjere dera alcantara oda ir pusiau anilino oda bei anglies pluoštas su įmantriomis siūlėmis ir detalėmis. Visa tai – unikalus Aston Martin žinių ir stiliaus rezultatas.

Na ir pabaigai – ypač malonios detalės: naujasis VANTAGE pasitinka su visiškai nauja elektronikos architektūra, sukurta išskirtinai Aston Martin, įdiegiant naujausias saugumo ir medijų technologijas.

Ir ausis glostanti unikali medijų sistema: pirmą kartą pristatoma Bowers & Wilkins Halo erdvinio garso sistema su aliuminiais dvigubo kupolo aukštų dažnių garsiakalbiais ir Continuum® kūginiais vidutinio diapazono garsiakalbiais, idealiai atkuriančiais originalius įrašus. Tikras garsas – tikram vairavimo malonumui. 

Kategorijos: 
Automobiliai: