You are here

Aston Martin V12 Vantage Roadster

2009 metais „Aston Martin“ supažindino mus su „V12 Vantage Coupe“ modeliu, dabar ši kompanija pristato bestogę šio sportinio modelio versiją - „Vantage Roadster“.

Po variklio dangčiu neišvysime jokių siurprizų. Čia rasime įprastą „Aston Martin“ V12 variklį – 5,9 litro, 517 AG ir 570 Nm.

Sujungus šį variklį su mechanine šešių laipsnių greičių dėže ir perduodant variklio galią į galinius automobilio ratus „Vantatame Roadster“ iki 100 km/h greičio spurtuoja per 4,5 s (tai yra 0,3 s lėčiau už „Coupe“ versiją). Maksimalus greitis yra identiškas „Coupe“ modeliui – 305 km/h.

„V12“ rodsteris taip pat turi „Sport“ režimo mygtuką, kuris vairuotojui siūlo aštresnį akseleratoriaus pedalą ir mielesnį variklio garsą.

Automobilis gavo atnaujintą važiuoklę. Išorėje atsirado atnaujintas galinio dangčio spoileris ir žemesnė oro paėmimo anga automobilio priekyje. Taip pat išorėje galima atrasti daug anglies pluošto apdailų: variklio dangčio angos, priekinis bamperio pažeminimas, galinis difuzorius, veidrodėlių dangteliai.

Kategorijos: 
Automobiliai: