You are here

Atnaujintas „AMG GT 4-Door Coupé“: Daug naujovių

 • Mercedes-Benz AMG GT 4-Door Coupé
  Mercedes-Benz AMG GT 4-Door Coupé
 • Mercedes-Benz AMG GT 4-Door Coupé
  Mercedes-Benz AMG GT 4-Door Coupé
 • Mercedes-Benz AMG GT 4-Door Coupé
  Mercedes-Benz AMG GT 4-Door Coupé
 • Mercedes-Benz AMG GT 4-Door Coupé
  Mercedes-Benz AMG GT 4-Door Coupé
 • Mercedes-Benz AMG GT 4-Door Coupé
  Mercedes-Benz AMG GT 4-Door Coupé
 • Mercedes-Benz AMG GT 4-Door Coupé
  Mercedes-Benz AMG GT 4-Door Coupé

Šiuolaikiškiausi sprendimai ir dar daugiau veržlumo – vadovaudamiesi tokiu šūkiu, „Mercedes-AMG“ atnaujino keturių durų kupe modelį „AMG GT 4-Door Coupé“. Jame bus montuojama naujos kartos MBUX multimedijos sistema su jau standartinėje įrangoje esančiu dideliu ekranu. Komfortą ir dinamišką vairavimą mėgstantys vairuotojai galės pasirinkti iš 6 arba 8 cilindrų variklių. Pirmieji šio automobilio modeliai Europoje pasirodys rugpjūtį.

Mercedes-Benz AMG GT 4-Door Coupé

Tai jau trečiasis „Mercedes-AMG“ kūrinys, kuris tęsia šio modelio sėkmės istoriją ir sujungia AMG GT sportinio automobilio aukščiausios klasės vairavimo dinamiką su kasdieniniu praktiškumu. Dabar yra galimybė užsakyti automobilį, kuriame gali tilpti iki 5 keleivių, todėl šis modelis tampa praktišku pasirinkimu tiems, kurie nori savo kasdienybei suteikti daugiau azarto. Be to, čia sumontuota moderni pneumatinė pakaba ir galinė vairuojamoji ašis. Jų nustatymus galima pasirinkti pagal savo individualius poreikius.

Atnaujinto „AMG GT 4-Door Coupé“ dinamiką stipriai keičia ir naujieji elektra valdomi amortizatoriai. Čia pirmą kartą panaudoti du slėgį ribojantys vožtuvai. Vienas – kontroliuoja amortizatoriaus ištraukimą, o kitas – suspaudimą, todėl amortizatoriai gali slopinti pakabos judesius platesniu ir tikslesniu diapazonu.  Dėl šių pakeitimų „AMG GT 4-Door Coupé“ komforto režimu važiuoja ramiai ir leidžia atsipalaiduoti įprastoje kelionėje, o pasirinkus sportinį – atgyja kaip lenktyninis automobilis. Negana to, pakabos valdymo sistema nuolatos stebi kiekvieno rato greitį ir gali per 150 milisekundžių pakeisti tam tikro amortizatoriaus nustatymus pagal esamą sukibimą.

Daugiau asmeniškumo

Gatvėje nepastebėti „Mercedes-AMG“ automobilių neįmanoma. Jie išsiskiria savo drąsiomis linijomis ir klasiškomis proporcijomis. Tačiau atnaujintas „AMG GT 4-Door Coupé“ modelis unikalumą leidžia kilstelti dar aukščiau. Nuo šiol automobilis turi 3 naujas spalvas: „spectral blue metallic“, „spectral blue magno“ (matinė) ir „cashmere white magno“ (matinė). Iš viso bus galima rinktis iš 5 matinių, 5 „metallic“ ir 2 vientisų spalvų. Taip pat pirkėjams siūlomas ir platesnis ratų pasirinkimas: 20 colių ir 10 stipinų dizaino lengvo lydinio bei sportinio dizaino 21 colių kaltiniai. Be to, savininko pageidavimu, stabdžių apkabas galima nudažyti raudonai. Nuo šiol šis pasirinkimas taikomas ir modeliams su 6 cilindrų varikliais.

Ieškantiems kontrastingo dizaino, siūlomas naujas „AMG Night Package II“ stiliaus paketas, kuris „AMG GT 4-Door Coupé“ suteikia išskirtinio sportiškumo. Šio modelio grotelės padengtos tamsiu chromu, o AMG logotipas ir trikampė „Mercedes“ žvaigždė – juodi. Su šiuo paketu taip pat galima užsisakyti ir papildomus anglies pluošto dizaino elementus.

Leis susikurti savo aplinką

Nepaisant to, kad „AMG GT 4-Door Coupé“ savo segmente išsiskiria galimybėmis individualizuoti interjerą,  atnaujintame modelyje yra sukurti dar keli papildomi dizaino sprendimai. Su naujais apmušalų pasirinkimais galima sustiprinti „AMG GT 4-Door Coupé“ sportinį stilių arba susikurti raminančią erdvę kelionėms. Salone, kaip ir anksčiau, galima derinti dvi pasirinktas „nappa“ odos spalvas, prie kurių atnaujintame modelyje prisideda dar 5 naujos spalvos.

Mercedes-Benz AMG GT 4-Door Coupé

Dar viena naujovė – „AMG GT 4-Door Coupé“ vairas. Jis turi tris dvigubus stipinus, kurie primena istorinius „Mercedes-Benz“ modelius, o ant vairo esantys specialūs AMG valdymo mygtukai dabar yra ryškesni ir turi naujo dizaino grafines ikonas. Dėl naujo dizaino ir funkcionalumo dabar važiavimo režimus ir kitus svarbius nustatymus galima keisti, neatitraukiant rankų nuo vairo. Tuo metu specialūs jutikliai vaire nuolat stebi, ar vairuotojo rankos laiko vairą. Sistema perspėja garsiniu ir vaizdiniu signalu, jei tam tikrą laiką automobilis nėra vairuojamas. Automobilis šiomis aplinkybėmis aktyvuos avarinį sustojimą, jei vairuotojas nereaguoja į šiuos saugumo perspėjimus. Taip pat naujo dizaino vairas  gali būti aptrauktas „nappa“ oda arba DINAMICA mikropluoštu.

Atnaujintas „AMG GT Coupé 4-Door“ bus ir toliau komplektuojamas su 3 litrų 367 AG ir 435 AG bei 8 cilindrų 585 ir 639 AG varikliais.

Lietuvoje „AMG GT Coupé 4-Door“ kaina prasideda nuo 98 700 eurų. Jį galima užsakyti jau dabar, o pirmieji modeliai Lietuvą pasieks 2021 m. rugpjūtį.

Kategorijos: 
Automobiliai: