You are here

Vilniuje iškilmingai pristatyta naujoji „Mercedes-Benz V klasė“

Naujos kartos „Mercedes-Benz V klasės“ mikroautobusai jau atvyko į Lietuvą ir kilstelėjo komercinių automobilių rinkos kartelę dar aukščiau. Vertinami dėl išsiskirtinio dizaino, prabangos ir komforto pojūčio, antradienį – balandžio 16 d. – jie karaliavo „Mercedes-Benz“ salone Vilniuje, kuris šia proga tapo naujienų kupinu komercinių automobilių salonu. Renginio metu iškilmingai pristatyta naujoji V klasė, o taip pat svečiai galėjo išvysti ir atnaujintus Vito modelius, kurie nenusileidžia V klasės žavesiui, rašoma pranešime.

Naujas prabangos standartas

Praėjusiais metais bendrovė „Mercedes-Benz“ paskelbė sieksianti įgyvendinti naujausią savo komercinių automobilių „Premium“ strategiją, kurios tikslas – naujas prabangos standartas visose transporto nišose. Šį tikslą pasiekti padeda ne tik nauja šių automobilių išorės ir salono dizaino kalba, bet ir dar daugiau komforto, saugumo ir funkcionalumo įrangos naujuose V klasės mikroautobusuose.

Kaip automobilių gamintojui sekėsi įgyvendinti šį pažadą, pirmieji galėjo įvertinti į iškilmingą pristatymo renginį Vilniuje susirinkę „Mercedes-Benz“ klientai. Lydint muzikai ir dūmų užsklandai, jie išvydo dienos žvaigždėmis tapusios V klasės automobilius, kurie išsiskiria nauju dizainu, padidintu komfortu ir saugumu.

„Mercedes-Benz V klasės“ modelių serija tapo dar patrauklesnė tiek verslui, tiek asmeniniams klientams. Ji yra komercinių automobilių prabangos etalonu: ikoniškas priekinės dalies dizainas, platus panoraminis stogas, aukštos klasės salonas ir prabangios sėdynės keliaujant suteikia dar daugiau malonių įspūdžių. Atnaujinta „Mercedes-Benz V klasė“ dabar prilygsta S klasės „Mercedes-Benz“ keleivinių automobilių segmente“, – teigia „Veho Lietuva“ komercinių automobilių pardavimo skyriaus vadovė Lietuvoje Lina Stasytienė. 

Prabangos pojūtis ir viduje, ir išorėje

Automobiliuose įdiegtas naujoves pristatė ekspertai – L. Stasytienė ir „Auto Bild Lietuva“ redaktorius, laidų vedėjas bei automobilių fanatikas Vitoldas Milius. Diskusijos dalyviai atkreipė dėmesį, kad atnaujinta „Mercedes-Benz V klasė“ yra patobulinta visomis prasmėmis.

„Modeliai pasižymi išskirtine salono erdve, pažangiausiomis technologijomis, aukštu komfortu, unikaliu dizainu bei prabangiu interjeru. Automobiliuose tolygiai susiliejo vidinės ir išorinės prabangos pojūtis, jį praturtina naujausios technologijos, kurių nebuvo ankstesniuose modeliuose. Balansas išlaikytas tobulai, pakylėjant vairavimą į naują lygį“, – akcentuoja L. Stasytienė.

Naujajam automobilių dizainui būdingos įspūdingos įvairių formų radiatoriaus grotelės, kurias gaubia LED šviesos diodų juosta. Galinės automobilio dalies chromuota apdailos juosta ir naujo dizaino tamsinto kontūro LED žibintai užtikrina „Mercedes-Benz“ atpažįstamumą, o atnaujintą išorės išvaizdą užbaigia nauji aerodinamiškai optimizuoti lengvojo lydinio ratlankiai bei keturios naujos spalvos.

Kategorijos: 
Automobiliai: