You are here

Atnaujintas „Volkswagen T-Roc“ – jau Lietuvoje  

 • Atnaujintas „Volkswagen T-Roc“
  Atnaujintas „Volkswagen T-Roc“
 • Atnaujintas „Volkswagen T-Roc“
  Atnaujintas „Volkswagen T-Roc“
 • Atnaujintas „Volkswagen T-Roc“
  Atnaujintas „Volkswagen T-Roc“
 • Atnaujintas „Volkswagen T-Roc“
  Atnaujintas „Volkswagen T-Roc“

Naujasis „Volkswagen T-Roc“ jau atvyko į „Volkswagen“ atstovybes Lietuvoje. Jis pasižymi atnaujintu dizainu, naujomis valdymo ir junglumo funkcijomis bei išmaniais vairuotojo asistentais. Naujojo „T-Roc“ salonas tapo dar stilingesnis ir kokybiškesnis. Į standartinę įrangą nuo šiol įeina LED priekiniai žibintai, skaitmeninis prietaisų skydelis, 6,5 colio skersmens multimedijos ekranas ir naujas multifunkcinis vairas. Taip pat dabar siūlomi „IQ.Drive Travel Assist“ ir „Predictive ACC“ vairuotojo asistentai. Naujojo „T-Roc“ kaina Lietuvoje prasideda nuo 28 360 eurų. 

Atnaujintas „Volkswagen T-Roc“

Penki nauji varikliai 

Naująjį „T-Roc“ bus galima pasirinkti su trimis benzininiais ir dviem dyzeliniais varikliais, kurie išvysto nuo 110 kW/150 AG iki 221 kW/300 AG. Varikliai derinami su 6 pavarų mechanine arba septynių pavarų automatine DSG greičių dėže. Su dyzeliniu 110 kW/150 AG dyzeliniu varikliu galima pasirinkti ir 4MOTION visų varančiųjų ratų sistema, ji standartiškai komplektuojama su 140 kW/190 AG ir 221 kW/300 AG išvystančiais benzininiais varikliais. 

Aukštos kokybės dizainas ir skaitmeninė įranga 

„T-Roc“ kėbului išskirtinumo prideda nauji ryškūs akcentai, o salonas tapo rafinuotesnis ir daug patogiau išdėstytas. Pagrindiniais salono atnaujinimais tapo skaitmeninis prietaisų skydelis „Digital Cockpit“ ir naujos, nuo 6,5 iki 9,2 colio skersmens, multimedijos sistemos. Papildomai pasirenkamas „Digital Cockpit Pro“ siūlo gausybę individualios konfigūracijos galimybių. 

Atnaujintas „Volkswagen T-Roc“

Pažangios technologijos 

Naujasis „T-Roc“ siūlomas su gausybe tiek standartiškai montuojamų, tiek papildomai pasirenkamų pažangių vairuotojo asistentų, kurie iki šiol buvo tik aukštesnės klasės automobiliuose. Į standartinę komplektaciją patenka „Front Assist“ ir „Lane Assist“ sistemos, o papildomai pasirenkamos „IQ.DRIVE Travel Assist“ ir išmanioji „Predictive ACC“ greičio palaikymo sistema veikia važiuojant iki 210 km/val. greičiu. „Side Assist“ buvo patobulinta, o „Park Assist“ parkavimo sistema atpažįsta statmenas stovėjimo vietas ir gali padėti išvažiuoti automobilį pastačius paraleliai.  

Papildomai galima pasirinkti ir „ID.LIGHT“ LED matricos priekinius žibintus, kurie užtikrina gerą kelio apšvietimą net ir blogiausiu oru, o „Dynamic Light Assist“ pasirūpina, kad kiti vairuotojai nebūtų akinami net ir įjungus ilgąsias šviesas.  

Optimalus junglumas 

Naujausios kartos jungliąsias funkcijas užtikrina MIB multimedijos sistema. „We Connect Plus“ leidžia naudotis natūraliu valdymu balsu ir srautinio perdavimo paslaugomis, o „App Connect Wireless“ suteikia galimybę be laidų prijungti „Apple CarPlay“ ir „Android Auto“ sistemas. 

Kategorijos: 
Automobiliai: