You are here

Auto 2013. Tarptautinė automobilių paroda Latvijoje

.

Balandžio 26-28 dienomis Latvijos sostinėje Rygoje vyko jau keturioliktoji tarptautinė automobilių paroda „Auto 2013”, apjungusi keturis skirtingus segmentus:

  • „Auto“ – nauji automobiliai, kur netrūko naujovių;
  • „Transport Engineering 2013” – komercinės paskirties automobiliai, krovinių ekspedijavimas ir logistika;
  • „Automechanics 2013” – automobilių remonto ir servisų įranga, priežiūros ir kiti reikmenys. Viskas tiek mėgėjui, tiek profesionalui;
  • „Auto Exotica 2013” – tiuninguotų, sportinių ir egzotiškų automobilių paroda, garso aparatūros stendai, autofanų klubai.

Nauji automobiliai

Naujų automobilių parodoje „Auto“ buvo galima išvysti naujausius bei jau pažįstamus „Peugeot“, „Kia“, „Jeep“, „Dodge“, „Chevrolet“, „Chrysler“, „Fiat“, „Opel“, „Suzuki“, „Volvo“, „Hyundai“, „Nissan“, „Alfa Romeo“, „Mercedes-Benz“, „Seat“ bei „Isuzu“ modelius.

Dideliame „Peugeot“ stende pirmą kartą Baltijos šalyse lankytojai pamatė krosoverį „2008”, kuris čia atvyko tiesiai iš šių metų Ženevos automobilių parodos, bei karštąjį hečbeką „208 GTi“. „Škoda“ stende dėmesį traukė naujoji „Octavia“, o „Nissan“ stende puikavosi „Juke Nismo“.

Parodoje buvo demonstruojami naujausi įvairių gamintojų modeliai: „Renault“ parodė „Clio“ ir iš Ženevos automobilių parodos tiesiai į Rygą atkeliavusį krosoverį - „Captur“, „Seat“ parodė naująjį „Leon“, o „Opel“ stende stovėjo „Mokka“, taip pat buvo galima sutikti ir mažylį „Adam“. Dar galima paminėti naująjį „Volvo V40 Cross Country“, kuris taip pat buvo įvardytas kaip šios parodos žvaigždė, tuo tarpu „Kia“ parodė tridurį „Pro‘ceed“.

Egzotiški automobiliai

Kuomet vienoje salėje „kvepėjo“ naujais automobiliais, kitoje gi rinkosi įdomūs, egzotiški automobiliai, automobilistų klubai bei įvairiu tiuningu užsiimantys atstovai, automobilinės garso aparatūros bei aksesuarų kompanijos.

Ne pirmą kartą lankantis „Auto Exotica“ parodoje pasitaikė nemažai jau matytų eksponatų, tai įvairių Latvijos autofanų klubų automobiliukai, kurie į šią parodą susirenka linksmai praleisti laiką ir pademonstruoti savo išpuoselėtus keturračius draugus.

Būtent ši parodos dalis labai papildo visą renginį ir priverčia ilgiau užsibūti parodoje bei, tikėtina, kad tai pritraukia daugiau jaunimo.

Pamatę, kas vyksta šiais metais Latvijos automobilių parodoje, nekantriai lauksime ir lietuviškojo atitikmens - parodos „ALT 2013”, kuri šurmuliuos gegužės 10-12 dienomis.