You are here

Didžiausia šalyje parodos ALT 2013 apžvalga

Gegužės 10-12 dienomis Vilniuje, Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“ vyko tryliktoji didžiausia šalyje automobilių, logistikos ir transporto paroda „ALT 2013“.

Nors būdama viena populiariausų ir didžiausių parodų šalyje, „ALT 2013” paroda kaip ir prieš dvejus metus, taip ir šiemet atrodė paprastai. Dvi ekspozicijų sales užėmę apie 70 automobilių verslo atstovų pristatė savo prekes ir paslaugas. Skaičius gal ir ne mažas, tačiau žvelgiant iš parodos lankytojo pusės, tai tikrai nepasirodė daug. Apėjus visą parodą, darėsi keista bei teko nusivilti, kad jau viskas, kad eksponatai jau baigėsi, o kalbant apie automobilius, dauguma jų jau matyti ir čiupinėti.

Naujų automobilių atstovų parodoje tikrai trūko, čia savo automobilius pristatinėjo „Hyundai“, „Isuzu“, „Fiat“, „Ford“, „Mazda“, „Mitsubishi“ „Kia“, „Renault“ „Suzuki“, „Volvo“ atstovai. Naujų automobilių tarpe labiausiai nustebino tai, kad į Lietuvą sugrįžo „Cadillac“ markė.

Kitų gamintojų nauji automobiliai jau buvo matyti balandžio paskutinį savaitgalį vykusioje analogiškoje parodoje Latvijoje - „Auto 2013”.

Pastaroji paroda iš ties pranoko lietuviškąją, tiek naujų automobilių skaičiumi, tiek reginiu lankytojams. Be to, ten atskirą ekspozicijų salę ten turėjo egzotiški bei tiuninguoti automobiliai, kurie latviškajai parodai davė pliusų. Įvairūs automobilistų klubai ten kėlė malonų šurmulį, dėl ko parodoje norėjosi užsibūti kuo ilgiau.

Tuo tarpu „ALT“ parodoje to labai trūko. Viską kažkiek pagyvino automobilių fotografų stendas su sportiniais bei įdomesniais automobiliais, kurie traukė smalsuolių žvilgsnius ir žavėjo ne vieną daugiau, nei parodoje eksponuojami nauji automobiliai.

Didžioji parodos dalis priklausė motociklų, specializuotos technikos, automobilių paslaugų ir aksesuarų atstovams.