You are here

Kodėl automobiliai išsimokėtinai perkami vis dažniau?

  • Automobilis
    Automobilis
  • Automobilis
    Automobilis
  • Automobilis
    Automobilis

REKLAMA

Nesvarbu, ar naujas, ar naudotas automobilis, jo pirkimas dažnam sukelia daug teigiamų emocijų. Nors dažniausiai išsimokėtinai arba lizingu perkami nauji automobiliai, tačiau daugėja tokių atvejų ir su naudotais automobiliais.

Kadangi Lietuvoje turime didelę naudotų automobilių rinką, pasitelkus finansavimą, galima įsigyti saugesnį, taupesnį, modernesnį, naujesnį ir tuo pačiu daug daugiau pasitenkinimo teikiantį automobilį. Pastebima tendencija, jog automobiliai išsimokėtinai yra perkami vis dažniau, tad pažvelkime, kas lemia tokį pirkėjų pasirinkimą.

Kokia yra nauda perkant automobilį išsimokėtinai?

Visų pirma, nusipirkti automobilį išsimokėtinai galima net ir neturint reikiamos sumos norimam automobiliui. Tai reiškia, jog perkant išsimokėtinai galima rinktis šiek tiek naujesnį ir brangesnį automobilį, kuris bus saugesnis, ekonomiškesnis ir patikimesnis. Automobilio pirkimas be banko pagalbos jau tapo įprastu rinkoje, todėl tai yra saugus pasirinkimas be jokios rizikos. Įmokos gali būti patogiai išskaidytos, nereikia sukti galvos dėl pradinio įnašo ar Kasko draudimo. Išsimokėtinai gali būti įsigytas praktiškai bet kokio amžiaus automobilis, todėl tai dažnam pirkėjui yra paranku ir patrauklu.

Automobilis

Dar vienas svarbus automobilio pirkimo išsimokėtinai aspektas – finansinis ir techninis užtikrintumas. Įsigydami iš patikimų pardavėjų naujesnį automobilį su mažesne rida, galima būti labiau užtikrintiems, kad jis nepareikalaus papildomų investicijų. Mūsų kalbintas, jau daug metų automobilius iš Vokietijos gabenančios įmonės UAB „Ainetra“ atstovas, teigė, kad stengiasi pargabenti automobiliuos su kuo mažesne rida ir perka juos tik iš patikimų pardavėjų, kurie gali patvirtinti, jog automobilio kilometražas yra tikras bei nesuklastotas.

Automobilis išsimokėtinai perkant iš pardavėjo

Perkant automobilį išsimokėtinai, svarbu įvertinti ne tik savo galimybes, bet ir finansines institucijas, kurios gali pasiūlyti reikiamą finansavimą. Lyginant bankinių ir nebankinių bendrovių pasiūlymus automobiliams įsigyti, akivaizdu, jog pirkėjams ypač patogu yra pirkti norimą automobilį iš tokio pardavėjo, kuris pats gali pasiūlyti pirkimą išsimokėtinai.

Ne paslaptis, jog bankai pakankamai griežtai ir nelanksčiai vertina asmenų kredito istorijas, todėl jei žmogus dirba ne pagal įprastą darbo sutartį ar turi ne itin palankią kredito istoriją, bankai finansavimo jam nesuteiks.

Tuo tarpu greitųjų kreditų bendrovės, nors į viską gali žiūrėti kiek atlaidžiau, tačiau siūlo itin nepalankias finansavimo sąlygas. Taigi, jeigu transporto priemonės pardavėjas gali pasiūlyti automobilio pirkimą išsimokėtinai prieinamomis sąlygomis, tuo reikia būtinai tuo pasidomėti.

Saugus automobilio pirkimas

Jeigu automobilio reikia jau dabar, tačiau visos pinigų sumos jam dar nėra, laukti nėra būtina.  UAB „Ainetra“ palankiomis sąlygomis siūlo rinktis automobilį išsimokėtinai. Pagrindinė sąlyga: pastovios pajamos, pagal kurias lizingo teikėjas pirkėjui pasiūlys jo pajamas atitinkantį optimaliausią variantą.

Automobilis

Dar viena priežastis, kodėl verta automobilį pirkti iš UAB „Ainetra“ yra ta, jog šis pardavėjas bendrauja su beveik visomis Lietuvos automobilių lizingo ir pirkimo išsimokėtinai bendrovėmis, o su penkioms jų yra net ir atstovas.

Kategorijos: