You are here

Automobilio pardavimas supirkėjams - kaip uždirbti papildomai?

  • Automobilių supirkimas
    Automobilių supirkimas
  • Automobilio interjeras
    Automobilio interjeras

Būna, jog ateina laikas, kuomet senas automobilis tampa nebenaudojamas, parduoti jo greit nesigauna dėl didelių trūkumų, avarijos padarinių ar techninės apžiūros nebuvimo, o iškart siūlyti jo automobilių supirkėjams nesinori, nors suvedus internete automobiliusupirkejai.lt - iškart galima rasti norinčių nupirkti automobilį.

Bandymas dėti skelbimus antrą kartą vėl neduoda jokių vaisių. Galiausiai tas automobilis tampa pamirštas ir lieka stovėti kieme nejudinamas visą mėnesį, antrą, trečią.. pusę metų. Toks jo statusas vis tęsiasi ir tęsiasi. Kaimynai jau ima skersai į jį žiūrėti, nes jis tik užima vietą.

Galiausiai baigiasi jų kantrybė ir jie praneša atitinkamoms tarnyboms, kad ilgą laiką nenaudojamas automobilis būtų pašalintas iš kiemo. Tokiu atveju dar ir bauda garantuota.

Laukti neverta

Žinoma, geriausia to nelaukti ir jeigu tikrai aišku, kad nebereikalingą automobilį bus itin sunku arba net neįmanoma parduoti, reikėtų iškart kreiptis į automobilių supirkėjus, kurie bus suinteresuoti jį nupirkti kad ir tą pačią dieną, be to, padės sutvarkyti ir dokumentus. Taigi neteks išleisti pinigų skelbimų talpinimams, neskaudės galva dėl to, kad automobilis tik užima vietą - jis iš ten „išgaruos“ vos tik spėjus pabendrauti su automobilių pirkėjais. Jie superka pačio įvairiausio stovio automobilius: daužtus, be techninės apžiūros, su dideliais trūkumais ir pan.

Kiekvienas automobilio savininkas parduodamas savo transporto priemonę nori gauti kaip įmanomą didesnę sumą pinigų. Automobilių supirkėjų pasiūlyta suma ne visuomet gali atitikti pardavėjo lūkesčius, bet įvertinus tai, kad viskas vyksta greitai ir be ilgo laiko delsimo – galutinis rezultatas turėtų tenkinti.

Galų gale, iškart rimtai pasirūpinus automobilio pardavimu tokiu būdu, nenukris automobilio vertė, nes pastovėjęs užmirštas bent metus laiko jis tikrai bus vertas jau mažiau.

Automobilio pasiūlymas supirkėjams

Sugalvojus tokiu būdu parduoti automobilį reikia nelaukti, kol stovėdamas kieme jis ten ir priaugs. Priėmus sprendimą mašiną parduoti supirkėjams – reikia veikti iš karto.

Kaip rasti automobilių supirkėjus? Viską žino Google. Pagal pateiktą užklausą „automobilių supirkimas“ paieškos svetainė pateiks begalę rezultatų.

Tuomet tereikia susisiekti su keletu iš jų telefonu arba supirkėjų tinklapiuose užpildyti specialias formas apie siūlomą automobilį. Supirkėjas išsiaiškinęs jį dominančią informaciją pasiūlys kainą. Turint kelis pasiūlymus bus aišku, ko vertas automobilis. Taigi galima iškart parduoti automobilį tam, kuris pasiūlė daugiausiai. Žinoma, jeigu automobilis dar yra gana tinkamas normaliam eksploatavimui, neturi begalės trūkumų, galima pasitikrinti, kokios yra tokio automobilio kainos skelbimų tinklapiuose. Ir jas palyginus su pasiūlyta suma, priimti galutinį sprendimą.

Be to, reikia tikrai nebijoti pasiderėti su automobilių supirkėjais. Jeigu automobilis tikrai juos domina, tai jie bus pasiryžę sumokėti ir šiek tiek daugiau. Paprastai, jie nepasiūlo itin didelės kainos.

Prieš parduodant automobilį supirkėjams, reikėtų jį iškuopti, nepalikti šiukšlių. Žinoma, nereikia jo blizginti iki „ledinio“ stovio, tačiau patraukli automobilio išvaizda gali duoti naudos vykdant derybas dėl didesnio užmokesčio.

Jeigu automobilis yra nevažiuojantis, reikia išsiaiškinti, ar supirkėjas jį paims iš vietos ir ar už tai nereikės papildomai mokėti. Dažnai tai būna nemokamai, tačiau gali pasitaikyti ir taip, kad supirkėjas sutiks nupirkti nevažiuojantį automobilį, atsiųs tralą, kad jis nuvežtų jį į laužyną. Galiausiai paaiškės, kad už transportavimą dar reikia ir susimokėti. Tokiu atveju bus prarasta dalis užmokesčio.

Kaip uždirbti papildomai?

Prieš ruošiantis parduoti automobilį supirkėjams, galima pagalvoti kaip už jį surinkti dar ir papildomų pinigų.

Reikia pabandyti įvertinti, kokios automobilio detalės gali būti parduotos atskirai. Galbūt automobilis turi kokių nors deficitinių dalių. Taigi jas reikia nuimti nuo automobilio ir paskelbti apie atskirą jų pardavimą. Žinoma, reikia turėti vietą, kur tas atsargines detales sandėliuoti, bei žinoti tai, kad toks dalių pardavinėjimas gali užtrukti. Tam tikrai reikia ir laiko, ir noro. Tačiau tą daryti yra verta, nes galbūt kelios atskirai parduotos detalės sudarys panašią sumą, kurią už automobilį pasiūlys supirkėjas.

Faktas tas, kad supirkėjas pamatęs, kad automobilyje ko nors trūksta, gali šiek tiek „numušti“ jo kainą. Tačiau galutinis rezultatas gausis tikrai geresnis, negu tik gauti sandoris už parduotą automobilį.

Aišku, yra tokių automobilių, kurių detalės tikrai bus niekam nereikalingos, o ir jų kainos itin menkos.

Tokiu atveju, užsiimti ardymais ir pardavinėjimais tikrai nenaudinga. Tačiau ir be to galima gauti šiek tiek papildomos naudos.

Akumuliatorius. Jeigu jis buvo geras, jo nereikėtų palikti automobilyje, nes galbūt jis tiks kitam. Jeigu jis blogas – jį galima priduoti ir gauti keletą eurų.

Taip pat priduoti galima ir variklio aušinimo radiatorių. Žinoma, reikia netingėti jį išimti. Katalizatorius taip pat turi vertę. Jeigu jis nebuvo anksčiau išpjautas – galima priduoti ir jį.

Reikia nepamiršti patikrinti supirkėjams priduoti ruošiamo automobilio padangų ir ratlankių. Galbūt padangos dar bus labai geros ir jas bus galima panaudoti kitai transporto priemonei arba parduoti. Su supirkėjais būna įmanoma susitarti, kad automobilis bus priduodamas be ratų.

Jeigu noras uždirbti papildomai tikrai yra didelis, galima dar „išlupti“ ir dalį automobilio laidyno su jungtimis, kuris sveria gana nemažai, o pridavus gali „sugeneruoti sąlyginai padorią sumą“. Starteris ir generatorius taip pat pridės kelis eurus.

Automobilio interjeras

Visa tai užims laiko, bet atneš papildomos naudos.

Taip pat verta patikrinti automobilyje esančias dėtuves ir bagažinės skyrių, ar ten neliko jokių vertingų daiktų. Patariama nepalikti avarinio ženklo, gesintuvo, vaistinėlės, atsarginio rato, įrankių, kilimėlių, nes šių dalykų gali prireikti naujai įsigytam automobiliui. Juk jie ne visuomet būna pilnai sukomplektuoti.

Susijusios įmonės: Naudotos automobilių dalys

Adresas: 
Savanorių pr. 174S, LT-03153 Vilnius
Telefonas: 
+370 5 2388882
el. paštas: 
Judesta
Įmonės kodas: 
303067046
PVM kodas: 
LT100007783614
Adresas: 
Betygalos g. 2, LT-47183 Kaunas
Telefonas: 
+370 37 361604
Faksas: 
+370 37 361267
Maksivis
Įmonės kodas: 
135447542
PVM kodas: 
LT354475411
Adresas: 
Radvilų Dvaro g. 6, 48322 Kaunas
Telefonas: 
+370 37 362484
el. paštas: 
Rajesas
Įmonės kodas: 
135832118
PVM kodas: 
LT358321113
Kategorijos: